Szybkie newsy z wydawnictwa Portal Games #43

Co nowego w wydawnictwie Portal Games? Co szykujemy w listopadzie? Czym zaskoczymy Was na festiwalu aleGRAMY?

NEWS #1 Opublikowaliśmy trailer Partyzantów, nadchodzącej armii w cyfrowej odsłonie Neuroshimy Hex. 

NEWS #2 Ark Nova: Wodny Świat – w tym tygodniu wysyłamy przedsprzedażowe egzemplarze dodatku wszystkim, którzy zamówili go w e-sklepie Portalu. 

NEWS #3 Sekretny tytuł na aleGRAMY! Podczas konwentu aleGRAMY zaprezentujemy sekretny, nieogłoszony dotąd tytuł, który będzie na tym konwencie dostępny przedpremierowo. Przedsprzedaż internetowa tytułu rozpocznie się dzień przed konwentem, w piątek 17 listopada, a na aleGRAMY będą na uczestników czekać prezentacje i – niedostępne przedtem nigdzie indziej – prapremierowe egzemplarze. 


NEWS #4 Prezentujemy polską okładkę dodatku Mechanika Ketchupu i inne Pomysły do Food Chain Magnate. Dodatek jest obecnie w druku – spodziewamy się go w pierwszej połowie 2024 roku. 


Ponadto: W czwartek premiera obu samodzielnych, niezależnych od siebie gier spod szyldu Circadians: Ładu Chaosu i Nowego Świtu. 

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.