Szybkie newsy z wydawnictwa Portal Games #39

Co to będzie za tydzień! W ostatnim tygodniu września wystartujemy z drugimi w tym miesiącu przedsprzedażami, a wśród nich same petardy. Nie zabraknie czwartkowej premiery, w której główną gwiazdą będą Wędrowcy znad Południowego Tygrysu. A co jeszcze? Jaki jest status innych, ogłoszonych gier?

NEWS #1 Gizmos – Akcja Dodruk weszła w finałowa fazę! W specjalnej akcji, która zbiera zamówienia na dodruk gry planszowej Gizmos, rozpoczęło się zbieranie wpłat. Jeśli do 15 października ponad 350 graczy zakupi grę w specjalnej, obniżonej cenie, dodruk trafi na maszyny!
Więcej informacji: 
https://sklep.portalgames.pl/gra-gizmos-akcja-dodruk

NEWS #2 Ark Nova: Wodny Świat – otrzymaliśmy egzemplarz próbny dodatku (Mass Production Sample)! 

NEWS #3 Zombicide: Czarna Plaga – zakończyła się produkcja nowego dodruku średniowiecznej odsłony Zombicide’a. Jeszcze w tym tygodniu powinien rozpocząć się jego transport.

NEWS #4 Iron Maiden #1, #2, #3 – rozpoczął się transport nakładu tego specjalnego cyklu dodatków z Eddiem jako rozszerzeniem do Zombicide, Death May Die, Ankh, Rising Sun czy Massive Darkness.

NEWS #5 Podziemne Imperium – nasza premiera już za kilka dni na targach Spiel w Essen! Prosimy o wsparcie: dobre słowo i może ocenę gry na BGG, jeśli przypadła Wam do gustu.

A jeżeli przegapiliście piątkowe Planszówki TV lub (co gorsza!) sobotni vlog, to tutaj nadrobicie zaległości!

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.