Szybkie newsy z wydawnictwa Portal Games #38

Co dobrego czeka w nadchodzących dniach? Poza zbliżającymi się premierami dwóch dodatków – do Mindbuga i Aeon’s Enda, mamy szczególnie dobrą wiadomość dla tych, co zamówili Podziemne Imperium w przedsprzedaży.

NEWS #1 Marvel Zombies Heroes Resistance – nakład dotarł do Polski, jest już w porcie, czeka na rozładunek.

NEWS #2 Podziemne Imperium – we wtorek rozpoczynamy wysyłkę egzemplarzy przedsprzedażowych. Oficjalna premiera gry to 5 października na targach Spiel w Essen, a dzięki zamówieniu w e-sklepie Portalu grę można ogrywać 2 tygodnie wcześniej.

NEWS #3 Prawo i Ołów, dodatek do Neuroshimy RPG poświęcony stróżom prawa w postapokaliptycznych Stanach, jest właśnie na maszynach drukarskich. Do sprzedaży trafi już w październiku.

NEWS #4 Root Maruderzy – w piątek wysyłamy pliki dodatku do druku. 

NEWS #5 Too Many Bones – prezentujemy okładkę polskiej wersji gry.


Jeżeli przegapiliście piątkowe Planszówki TV i sobotni vlog, poniżej możecie szybko nadrobić zaległości!

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.