Szybkie newsy z wydawnictwa Portal Games #33

Ależ szaleństwo z Niezbadaną Planetą! Zestaw z dodatkiem i plastikowymi znacznikami wyprzedany na pniu, a przedsprzedaż trwa. Mamy specjalną, dodatkową planetę dla wszystkich, którzy zdecydują się na zakup w naszym e-sklepie. A że nie samą Niezbadaną człowiek żyje – sprawdź, co jeszcze dzieje się na portalowym odcinku planszowego hobby:

NEWS #1 Stranger Things – Gra wyruszyła w drogę do Polski – rozpoczął się transport nakładu.

NEWS #2 Zombicide 2ed (dodruk) – Otrzymaliśmy i zaakceptowaliśmy egzemplarz próbny gry (Mass Production Sample)

NEWS #3 Assassins Creed: Brotherhoof of Venice – Transport ma się ku końcowi, polskie wybrzeże na horyzoncie.

NEWS #4 Podziemne Imperium – Transport ma się ku końcowi, w tym tygodniu dopływa do Polski.

NEWS #5 17 sierpnia pakiet premier polskich edycji pudełek z Garphill Games: Najeźdźcy ze Scytii (dodruk), Strażnik kluczy i Bramy ze złota (dodatki do Wicehrabiów Zachodniego Królestwa), Cuda architektury (dodatek do Architektów Zachodniego Królestwa).

Na naszym kanale YT zadebiutował Portal Vlog, cosobotni program z aktualnościami z Portalu:

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.