Szybkie newsy z wydawnictwa Portal Games #32

Ekipa Portal Games już w pełnym składzie i w pełnej gotowości do działania. Nad czym będziemy pracować w tym tygodniu i jaki jest status zapowiedzianych gier? Sprawdźcie!

NEWS #1 Fantastyczne Fabryki: Otrzymaliśmy i zaakceptowaliśmy egzemplarz próbny gry (Mass Production Sample).

NEWS #2 Niezbadana Planeta: Transport ma się ku końcowi, w tym tygodniu dopływa do Polski.

NEWS #3 Massive Darkness 2 Gates of Hell: Otrzymaliśmy i zaakceptowaliśmy egzemplarz próbny dodatku (Mass Production Sample).

NEWS #4 Massive Darkness 2 Mnich i Nekromanta… : Otrzymaliśmy i zaakceptowaliśmy egzemplarz próbny dodatku (Mass Production Sample).

NEWS #5 Marvel Zombies: Heroes Resistance: Gra wyruszyła w drogę do Polski – rozpoczął się transport nakładu.

A już w piątek ruszają kolejne przedsprzedaże!

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.