Szybkie newsy z wydawnictwa Portal Games #29

Dzień dobry w lipcu! Nad czym pracujemy, na czym się skupiamy, jaki status mają zaplanowane tytuły wydawnictwa Portal Games? Sprawdź tutaj!

NEWS #1 Ark Nova Wodny Świat – wysłaliśmy już pliki do drukarni.
NEWS #2 Hegemony + dodatki – zaakceptowaliśmy eproofy. 

NEWS #3 Wędrowcy znad południowego Tygrysu – otrzymaliśmy sampla.

NEWS #4 Neuroshima Hex – dodrukowaliśmy armie Vegas, Sharash, Missisipi, powracają do oferty.

NEWS #5 Circadianie Ład Chaosu – wyruszają z Chin; rozpoczyna się transport nakładu do Polski. 

A czego jeszcze możecie się spodziewać po nadchodzącym tygodniu? Szykujemy dla Was fanowskie wyzwanie solo dla gry Shards of Infinity, przegląd kolekcji Aeon’s End, nowy piątkowy felieton oraz nowy konkurs na grupie Fani Portal Games. W najbliższy czwartek bądźcie gotowi na dwie premiery: Mosaic oraz Aeon’s End: Starożytni, zaś w piątek odpalamy lipcowe przedsprzedaże. Poniżej linkujemy również do ostatniego odcinku PlanszówekTV: 

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.