Szybkie newsy z wydawnictwa Portal Games #27

Długi weekend za pasem, ale my nadal nie zwalniamy tempa! Sprawdźcie nad czym pracujemy i jaki jest aktualny status ogłoszonych przez nas tytułów.

NEWS #1 Circadians: Chaos Order (Ład Chaosu) – otrzymaliśmy egzemplarz próbny (Mass Production Sample).

NEWS #2 Imperial Miners (Osadnicy: Narodziny Imperium) – angielska wersja gry rozpoczyna transport do USA.

NEWS #3 Wyprawa Darwina – Nakład jest właśnie przyjmowany w magazynie.

Dodatkowo przypominamy, że w środę (7 czerwca) na sklepowe półki trafia klimatyczna area contol, czyli “Wilki”. Bądźcie z nami również na piątkowych Planszówkach TV, na których Ignacy Trzewiczek będzie raportował swoją wizytę na UK Games Expo. Startujemy równo o godzinie 14.00

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.