Szybkie newsy z wydawnictwa Portal Games #26

Nad czym pracujemy? Jaki jest status zapowiedzianych gier? Co nowego piszczy w wydawnictwie Portal Games? Jak co tydzień dzielimy się porcją newsów!

NEWS #1 Stranger Things – egzemplarz próbny (PreProduction Sample) dotarł do Portalu, aktualnie jest w procesie sprawdzania.

NEWS #2 Circadians Nowy Świt – nakład wyruszył w drogę do Polski.

NEWS #3 Najeźdźcy ze Scytii – nakład wyruszył w drogę do Polski. Przypominamy, że nowa partia gry to zasługa udziału fanów w Akcji Dodruk. 

NEWS #4 Wicehrabiowie: Bramy ze Złota – nakład wyruszył w drogę do Polski.

NEWS #5 Wicehrabiowie Strażnik Kluczy – nakład wyruszył w drogę do Polski.

Jednocześnie przypominamy, że już w najbliższy piątek ruszają czerwcowe przedsprzedaże. Bądźcie z nami punktualnie o 14.00 na Planszówkach TV. Szykujemy prawdziwe petardy!

Promocja nadal trwa! Jeżeli chcielibyście zgarnąć nasze tytuły z rabatem -25% to koniecznie zajrzyjcie do sklepu Portal Games: https://sklep.portalgames.pl/dzien-dziecka-2023

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.