Szczury z Wistar już w przedsprzedaży!

Najnowsza informacja z Portal Games? Ruszyła przedsprzedaż Szczurów z Wistar!

Mamy przyjemność zaprezentować graczom nowy tytuł włoskich autorów: Simone Lucianiego (Barrage, Wyprawa Darwina, Golem, Grand Austria Hotel) i Danilo Sabia (Wendake, Anunnaki). Szczury z Wistar to zaawansowana gra euro z niezwykle wdzięcznym tematem i mechaniką oferującą wiele dróg do zwycięstwa.

Porządne euro… z niewinnym wyglądem

Niech cię nie zwiodą kreskówkowe myszki! Szczury z Wistar to wymagająca gra euro z krótką kołderką, ale jednocześnie prostymi do wytłumaczenia zasadami. To wyzwanie dla fanów gier optymalizacyjnych.

Gra łączy mechaniki zarządzania robotnikami, budowania tableau z kart i eksploracji terenu. Dzięki obrotowemu kołu akcji co rundę rywalizujemy z konkurentami o inne zestawy akcji głównej i dodatkowej. To właśnie na kole ogniskuje się rywalizacja między graczami, która następnie przenosi się na pozostałe sekcje gry: do domostwa z jego pokojami, misjami i mieszkańcami, na szczurze wynalazki, które pomogą graczom w ich przedsięwzięciach i wreszcie do osobistych norek, które warto rozbudować, umeblować i wypełnić nowymi mieszkańcami.

Dziś podwórko, jutro cały świat!

Przejmij kolonię superinteligentnych szczurów, które uciekły z laboratorium, aby potajemnie stworzyć zaawansowaną cywilizację. Odkryj sekrety ludzkiego domostwa i zmontuj sprytne wynalazki, które zapewnią ci przewagę nad konkurentami. Włącz się w mistrzowski plan podbicia całego świata gospodarstwa!

Przedsprzedażowy bonus w Portal Games

Do każdego zamówienia naszym e-sklepie (do wyczerpania zapasów!) dokładamy dwa mini-dodatki do gry: Zestaw 3 kart Celów i Zestaw 4 kafelków Mysich Gości.

Przewidywana data premiery: 25 kwietnia.
LINK: 
https://sklep.portalgames.pl/szczury-z-wistar

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.