Świąteczne klimaty, gryzonie i turniejowy szał… Co nas czeka? Plan tygodnia #14

Świąteczne klimaty, gryzonie i turniejowy szał… Co nas czeka?

Spokojnej, rozegranej Wielkanocy! Plan jest taki, że korzystamy z dodatkowego dnia wolnego i po wszystkich poszukiwaniach jajek i wodnych bitwach rozkładamy tę-planszówę-na-3+-godzin-gry-na-którą-zazwyczaj-brakuje-czasu albo nadganiamy zaległe misje w Zombicidach, Massive Darkness albo innych Asasynach, no nie?

Odpaliliśmy przedsprzedaż Szczurów z Wistar, do których w bonusie mamy dwa mini-dodatki: jeden z dodatkowymi kaflami myszy, drugi z kartami celów. Jeśli twój ulubiony gatunek gry to “euro z ludzką twarzą”, koniecznie zerknij na ten tytuł. W tym tygodniu przyjrzymy się Szczurkom dokładniej.

Obiecałem tydzień temu start nowej inicjatywy… i rzecz przeskoczyła już na kwiecień. Także teraz jedynie zanotuj w kalendarzu 1 i 2 maja na Portalowy event (gdziekolwiek wtedy będziesz, my będziemy z Tobą). Szczegóły – na dniach!

Z kwietniem rozkreca się także sezon turniejowy. W tym tygodniu ruszają pierwsze turnieje eliminacyjne w ramach Mistrzostw Polski Neuroshima Hex 2024. Odpalamy także system turniejowy Mindbuga. O tym wszystkich będziemy informować, by było jasne co, gdzie i kiedy.

A jeśli w przyszły weekend będziesz w okolicach Wrocławia, wpadaj śmiało do Hali Stulecia na One More Game. Nie umiemy się doczekać tej imprezy!
Świąteczne pozdrowienia z Portalu!

Rafał Szyma

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.