Superbohaterowie, zombie i zombie-superbohaterowie!

Wydawnictwo Portal Games z przyjemnością informuje o premierze polskich edycji dwóch gier planszowych: Marvel Zombies i Zombicide: Broń w Dłoń.

Marvel Zombies pozwala graczom wcielić się w ulubionych bohaterów z uniwersum Marvela… i walczyć z agentami S.H.I.E.L.D i innymi bohaterami jako opętane głodem super-zombie!

Czy warto zaopatrzyć się w Zombicide: Marvel Zombies? Jak najbardziej!” – PlanetaMarvel.net

Robi wrażenie po rozłożeniu” – GamesFanatic.pl

Bardzo przypadła nam do gustu!” – OnTable.pl

Zombicide: Broń w Dłoń to samodzielna kooperacyjna gra-wykreślanka z uniwersum Zombicide. Ze swoją figurkową siostrą dzieli świat, miłość do tłuczenia umarlaków i niesamowite stężenie dobrej zabawy!

Szybka i dynamiczna wykreślanka, a nie kolejny figurkowy kolos” – Angry Boardgamer

Kooperacyjne flip &write z zaskakująco wysokim poziomem trudności.” – GamesGuru.pl

Marvel Zombies – Teraz to ty jesteś zombiakiem… Superzombiakiem!

Marvel Zombies to samodzielna gra kooperacyjna, w której wcielacie się w superbohaterów zamienionych w zombie. Będziecie wspólnie polować na świeże mózgi i walczyć z agentami i herosami kontrolowanym przez mechanikę gry. Wypełniajcie zadania, pokonujcie Wrogów i zaspokajajcie Głód! Eliminowanie Wrogów i pożeranie Postronnych wzmacnia moce postaci, ale grozi utratą kontroli i niepowstrzymaną furią. Tylko dzięki współpracy odnajdziecie klucz do ocalenia!

Liczba graczy: 1-6, Wiek graczy: 14+, Czas gry: 1h

LINK: https://sklep.portalgames.pl/marvel-zombies-gra-z-linii-zombicide

Zombicide: Broń w dłoń – Zombie, tetris, flamaster i gąbka


1-6 graczy, wiek: 14+, czas gry: 30 min


Nieliczni Ocalali opędzają się przed nienażartą hordą zombiaków… za pomocą mazaka, gąbki i sprytnej mechaniki wykreślania obrażeń z użyciem tetrisowych kształtów.


Nadchodzą zombiaki!


Zombiaki spawnują się i nacierają. Mają swoje specjalne zdolności, niepowstrzymany głód i straszliwego bossa za plecami. Nie mają za to wdzięku, urody i litości!


Tetrisem go!


Rozpraw się z nadgniłym przeciwnikiem z użyciem tetrisowych kształtów: zakreśl całe pole na jego karcie, zanim cię dopadnie!


Satysfakcja z kombosowania


Boostuj swoją broń, mądrze używaj kart przyjaciół, ciułaj amunicję i pancerz… aby stawić czoła bossowi i przetrwać kolejny dzień apokalipsy zombie!


Grze patronują: angryboardgamer.pl i kulturalnemedia.pl


LINK: 
https://sklep.portalgames.pl/zombicide-bron-w-dlon

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.