Statusowe ABC

Zbiorczy przegląd statusów portalowych projektów? Sprawdź nasz alfabetyczny sprint po tytułach! Pełną wersję znajdziesz w wersji video na naszym kanale YT. Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie o zmianach statusu wyczekiwanego tytułu, skorzystaj z funkcjonalności naszej strony z zapowiedziami: https://sklep.portalgames.pl/zapowiedzi

Aeon’s End: Wieczna Wojna – w terminie od 5 do 8 sierpnia będziemy wysyłać egzemplarze gry dla tych klientów, którzy zakupili Wieczną Wojnę w Akcji Dodruk. Trwa także przedsprzedaż, a premiera gry przypada na 22 sierpnia.

Aeon’s End: Outcasts – produkcja rozpocznie się w tym roku, ale najprawdopodobniej nie zostanie do końca 2024 zakończona. W efekcie tytuł pojawi się w sklepach w 2025 roku.

Ahoy – oficjalnie Ahoy znika z zapowiedzi Portal Games.

Army of the Dead – sampel zaakceptowany, gra niebawem rusza do Polski. Premiera jeszcze w tym roku!

Biały Zamek: Matcha – produkcja dodatku się kończy, obecnie czekamy na sampla. Razem z dodatkiem pojawi się dodruk gry podstawowej (najpewniej po targach Essen).

Champions of Midgard – ostatnia prosta na etapie składu gry i będziemy drukować tytuł. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to gra będzie dostępna pod koniec roku. Wydajemy grę w edycji jarl, w której są podstawka i oba dodatki.

Cthulhu Death May Die: Strach przed Nieznanym – produkcja gry trwa. Nie ma jeszcze sampla, ale wszystko jest na dobrej drodze, by gra pod koniec roku była już na stołach graczy. Mowa o podstawce, nowym zestawie scenariuszy (to już czwarta kampania!) oraz nowym Przedwiecznym “Ithaqua” (Wędrowiec na Wietrze).

Dead by Daylight – dwa dodatki (Niezłomni i Strażnik) – oczekujemy premiery na końcówce roku.

Dead Keep – najpewniej w II połowie przyszłego roku gra będzie się ukazywała w Polsce. Tytuł pojawi się z bonusami z Gamefounda.

Decrypto: edycja jubileuszowa – imprezowy tytuł w jubileuszowej odsłonie z nowymi hasłami. Produkcja gry powinna się zakończyć na przełomie sierpnia i września.

Diamenty – powrót gry w nowej wersji pod koniec września / na początku października. Gra bardzo dobrze przyjęła się w Empiku i tam powróci.

Dune: Wojna o Arrakis i dodatek Gildia Kosmiczna – gra już dociera do Polski, a premiera gry jest zaplanowana na 29 sierpnia.

Elder Scrolls – mamy już prawie wszystkie pliki źródłowe, prace tłumaczeniowe idą pełną parą. Premiera gry nastąpi najpewniej nie w 2024, a w 2025 roku.

Food Chain Magnate – pojawi się dodruk podstawki wraz z dodatkiem “Ketchup Mechanism”, najpewniej jeszcze w tym roku. Jak tylko otrzymamy oficjalny komunikat ze strony producenta, potwierdzimy termin.

Jakub Wędrowycz: Upiorne Wczasy – gra już jest dostępna!

Kojot – gra obecnie w produkcji na terenie Czech. Premiera jest wstępnie planowana na wrzesień / październik.

Marvel United: Civil War – dodatek do linii Marvel kończy się produkować, egzemplarze pod koniec lipca będą wysyłane do nas. Obstawiamy, że dodatek pojawi się mniej więcej w środku IV kwartału.

Massive Darkness 2: dodatki Feyfolk oraz Bardowie i Konstruktorzy – premiera dodatków jest potwierdzona na sierpień.

Mędrcy znad Południowego Tygrysu – wraz z końcem lipca nastąpi koniec produkcji gry.

Mindbug: Battlefruit Galaxy i Battlefruit Kingdom – trwa realizacja na platformie crowdfundingowej. Niedługo rusza produkcja Mindbugów, które na stołach pojawią się w przyszłym roku.

Neuroshima Hex: Desert Tribes – wszystko co związane z Neuroshimą, zadzieje się 5 września podczas Dnia Molocha i finału świętowania 25-lecia Portal Games. Czy to będzie premiera, czy przedsprzedaż – czas pokaże.

Niezbadana Planeta: Superksiężyc – dodatek w fabryce. Oczekujemy na sampel dodatku.

Podwójni Agenci – lada moment rusza przedsprzedaż gry. Obecnie rusza transport nakładu, który najpewniej we wrześniu trafi na stoły graczy.

Podziemne Imperium: Aztekowie kontra Straszydła – to jest nasza premiera na Essen Spiel, z równoległą premiera polską.

Potwory w Tokio: Pierwsze Starcie – będzie dostępne na początek tylko w Empiku, podobnie jak Diamenty.

Projekt Gaja i Zaginiona Flota (dodatek) – mamy sampla, produkcja jest zakończona i egzemplarze są w drodze. Przedsprzedaż ruszy po wakacjach.

Robinson Crusoe Edycja Kolekcjonerska i Księga Przygód – zakończyła się wysyłka egzemplarzy dla Wspierających kampanię na Gamefoundzie. Premiera ich wersji detalicznych jest zaplanowana na sierpień.

Resurgence – podobnie jak dodatek do Podziemnego Imperium, premiera Resugence jest zaplanowana na targi w Essen. Równolegle nastąpi premiera gry w Polsce.

Root: the Clockwork Expansion 2 – tytuł będzie tłumaczony i opracowywany jeszcze w tym roku.

Sentinels of the Multiverse – mamy polski sampel gry.W IV kwartale spodziewamy się gry u nas.

Septima (wraz z dodatkiem) – pliki zostały zaakceptowane, gra jest już w druku. Produkcyjnie jest najmniej zaawansowana i powinna być dostępna najpóźniej z tegorocznych premier.

Teotihuacan: rozszerzenie 5. gracz – na pewno w naszym e-sklepie będzie jeszcze coś dla tych, którzy nie załapali się na wspieraczkę. Bonus na pewno będzie dostępny w wersji angielskiej.

Thorgal – sample zaakceptowane, nakład już podróżuje do Polski. Termin wrzesień / październik jest jak najbardziej realny. Najpierw grę otrzymają wspierający, a później szykujemy się na premierę!

Too Many Bones – dodruk podstawki zlecony. Zapowiedzieliśmy łącznie 4 dodatki, z czego 3 są w jednym pakiecie, który dotrze do nas już w przyszłym roku. Z kolei mamy już sampel dodatku Nugget, dlatego premiery można się spodziewać po wakacjach.

Trickerion – gra w produkcji, której koniec zapowiada się już w przyszłym miesiącu. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to w końcówce roku Trickerion będzie na stołach graczy.

Voidfall – mamy polskiego sampla gry. Gra jest odebrana od producenta, rozpoczyna swoją podróż do Polski, a my szykujemy się do przedsprzedaży gry po wakacjach!

Wroth – Chip Theory Games skupia się na finalizacji Elder Scrolls, dlatego Wroth to zdecydowanie temat na 2. połowę przyszłego roku.

Zombiaki 2 – gra jest produkowana w Polsce, a jej premiera jest zaplanowana na 5 września.

Zombicide: Monty Python – to gotowy dodatek, odbieramy właśnie egzemplarze z fabryki. Po wakacjach można się spodziewać jeżeli nie premiery, to na pewno przedsprzedaży.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.