Statki, Łupy, Kościotrupy!

[image page_id=”3446″ column=”6″ link=”http://portalgames.pl/portalgames/pl/wp-content/uploads/2015/04/kościotrupy_box_2704.jpg” lightboxlink=”http://portalgames.pl/portalgames/pl/wp-content/uploads/2015/04/kościotrupy_box_2704.jpg” title=””][text_area page_id=”3446″ column=”6″ margintop=”0″ marginbottom=”0″]

 

Podczas rozgrywki w Statki, łupy, kościotrupy rzucamy specjalnymi kośćmi, by rozgrywać bitwy, grabić kupców a następnie w portach rozwijać statki i werbować członków załogi. Każda partia dzięki scenariuszom pozwala przeżywać całkowicie nowe przygody na niebezpiecznym i niezbadanym morzu, gwarantując niepowtarzalność rozgrywki.W każdej rundzie gracze napadają na statki handlowe oraz inne pobliskie okręty, starając się złupić tyle dóbr, ile w stanie jest pomieścić ich statek! Herszt piratów zbiera wszystkie kości graczy, potrząsa nimi i wrzuca do pudełka – na otwarte morze, na którym rozstrzygnięte zostaną losy bitwy morskiej! Symbole na kościach determinują wynik walki. Po rozpatrzeniu rezultatów piraci zabierają się do grabieży. W Statki, łupy, kościotrupy gracze mogą zacumować w dziupli piratów, aby usprawnić swój statek, zatrudnić nową załogę za parę butelek rumu, czy też oddać złupione dobra w ręce Króla Piratów. Na koniec gry, wygrywa gracz, który zaskarbił sobie przychylność Króla Piratów.

buttonek

[/text_area]

[horizontal_tab page_id=”2410″ column=”12″][horizontal_tab_content page_id=”2410″ title=”Materiały dodatkowe”]

Instrukcja do pobrania w formacie PDF

[/horizontal_tab_content][horizontal_tab_content page_id=”2410″ title=”Galeria”]

[nggallery id=72]

[/horizontal_tab_content][horizontal_tab_content page_id=”2410″ title=”Recenzje”]

Recenzja na portalu Esencja

[/horizontal_tab_content][horizontal_tab_content page_id=”2410″ title=”Informacje o produkcie”]

Autor: Ignacy Trzewiczek

Liczba graczy: 2-5

Czas rozgrywki: 45-90 minut

Wiek: od 8 lat
Zawartość pudełka:

 • 38 unikatowych kości,
 • 5 tekturowych kart statków,
 • ponad 50 tekturowych części statków,
 • ponad 20 kart piratów
 • dwie talie scenariuszy,
 • złote monety
 • instrukcja do gry

 

Strona gry w serwisie Boardgamegeek: Rattle, Battle, Grab the Loot

 

[/horizontal_tab_content][/horizontal_tab]

 

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)

  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.