Sprzedaż biletów na PortalCon ruszyła!

3…2…1… Sprzedaż biletów na PortalCon 2024 oficjalnie wystartowała. Kup bilet już teraz i dołącz do największego Portalowego święta!

Gdzie? Stadion Śląski w Chorzowie
Kiedy? 20 stycznia 2024
O której? 9.00 – 19.00
Bilety: https://sklep.portalgames.pl/portalcon
Oficjalna strona wydarzenia: https://portalcon.pl/

Uwaga! Odkąd gościmy z Portalconem na Stadionie Śląskim, co roku powiększamy liczbę uczestników… i co roku wyprzedajemy komplet biletów. Tym razem także rozbudowujemy imprezę – czy będzie podobnie z biletami? Nie czekaj, zarezerwuj sobie miejsce na Portalconie już teraz!

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.