Spicy zasila imprezy i nagły atak Roota! Plan tygodnia #8

Spicy zasila imprezy i nagły atak Roota… Co nas czeka na dniach?

“Jeszcze nie trafiłem na osobę, której pokazałbym tą małą karciankę i by się nie wkręciła” – najświeższa relacja z grania w grupie fanów streszcza to, co obserwujemy od startu Spicy na Portalconie. Przyznam się bez bicia: kamień z serca…

Przecież Spicy to w naszym katalogu raczej eksperyment. Nie z imprezówkami gracze kojarzą Portal Games, no nie? A tu taka jedna karcianka nie dość, że się pojawiła, to jeszcze zbiera ciepłe słowa partia po partii, impreza po imprezie. A w tym tygodniu, w czwartek, trafi wreszcie do regularnej sprzedaży. Będzie o niej w naszych kanałach więcej w tym tygodniu.

W piątek odpaliliśmy zapisy na 3 paczki Zaciężnych, więc spodziewaj się inwazji Leśnogrodu. Nie dość, że pokażemy szczegółowo, co kryje się w nowych dodatkach, to jeszcze zadbamy o fanów Roota w ogóle – czy zerkają łapczywie na Zaciężnych, czy też nie.

Rzucił ci się w oczy raport z działań wokół Neuroshimy Hex? W piątek poszła piguła z wielkim co-gdzie-i-jak. Po weekendzie planujemy przedstawić bliżej sylwetkę Kuby Grzegorczyka, który podjął się funkcji koordynatora heksowej sceny turniejowej.

W kolejce czeka także kolejna misja dla fanów Zombicide, no i piątkowa przedsprzedaż. A że ostatnio mieliśmy dodatki, teraz czas na nowy samodzielny tytuł. Co takiego nadchodzi? Ruszamy już w piątek o 14:00…
… i to nie jest ostatnie słowo załogi Portalu. Ot choćby z urlopu powraca Maciek, a to zwiastuje przypływ materiałów wideo!
W przerwie między życiem i planszówkami bądź zatem z nami 🙂
Pozdrowienia z Portalu!

Autor: Rafał Szyma

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.