SKLEP: Przedsprzedaż Smarta z bonusem!

smartpreorderDziś ruszyła przedsprzedaż armii Smart do Neuroshimy Hex. Dla wszystkich fanów, którzy zdecydują się na zakup w przedsprzedaży mamy prezent – magnes na lodówkę! Taka sytuacja! Tu link!

2 komentarze Added

Join Discussion
 1. Maleczenko 27 września 2014 | Odpowiedz

  Czy w roku 2015, będą jakieś dodatki do Neuroshimy RPG ? Jak na razie jesteśmy zalewani Hex i innymi planszówkami/karciankami, a w zapowiedziach nic do Neuro 🙁

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.