Ruszyły przedsprzedaże czerwca w Portal Games

Dwa duże, planszowe tytuły trafiają dziś, 2 czerwca, do oferty przedsprzedażowej e-sklepu wydawnictwa Portal Games.

Pierwszy z nich to cywilizacyjna gra Mosaic, epicki euro-wyścig w budowaniu najlepszego imperium starożytnego świata. Drugi to Wyprawa Darwina, rozbudowana euro-gra z gatunku worker placement, w której robotników nie tylko rozmieszcza się na wybranych akcjach, ale także szkoli i rozwija.

Równolegle rusza przedsprzedaż dodatku do popularnej serii Aeon’s End pod tytułem Starożytni, kompatybilnego z każdą wersją podstawową linii. Fanów gry fabularnej Neuroshima ucieszy natomiast informacja o powrocie do sprzedaży – po niemal 15 latach! – pudełkowej edycji kampanii Moloch: Ucieczka z Miasta Maszyn.

Wyprawa Darwina – Euro uczta z historią w tle

Innowacyjny system rozwoju robotników, eksploracja wysp Galapagos, kolekcjonowanie okazów, morskie podróże, wielowymiarowa interakcja między graczami i wiele źródeł Punktów Zwycięstwa – wszystko to składa się na głęboko tematyczną i rozbudowaną mechanicznie grę planszową, która szturmem podbiła Kickstarter. Do przedsprzedaży trafia także dodatek do gry pod tytułem Ziemia Ognista.

Planowana data premiery: 20 lipca

Link do gry: https://sklep.portalgames.pl/wyprawa-darwina

Link do zestawu: https://sklep.portalgames.pl/wyprawa-darwina-zestaw

Mosaic – Epicka historia cywilizacji… do rozegrania w 2-3 godziny!

Najprawdziwsza gra cywilizacyjna, w której znajdziesz wszystko: technologie, cuda świata, miasta, ekspansję, zasoby, towary, złoty wiek, osiągnięcia, systemy rządów, przywódców ze specjalnymi zdolnościami i wiele więcej! Każda twoja decyzja formuje los cywilizacji! Prócz regularnej, sklepowej wersji, w przedsprzedaży dostępny jest także niewielki nakład edycji Colossus z kilkuset plastikowymi figurkami żołnierzy, metalowymi monetami i drewnianymi znacznikami zasobów. Dzięki współpracy Forbidden Games i Portal Games trwa także dostarczanie egzemplarzy kampanijnych gry w polskiej wersji językowej do osób, które zakupiły je podczas kampanii na kickstarterze. Realizacja zamówień przedsprzedażowych rozpocznie się po dostarczeniu egzemplarzy kampanijnych.

Planowana data premiery: 6 lipca

Link: https://sklep.portalgames.pl/mosaic

Link do wersji Colossus: https://sklep.portalgames.pl/mosaic-edycja-colossus

Aeon’s End: Starożytni 

Nowe pokolenie walczy o Gravehold Córka legendarnego maga Xaxosa i samorodny magiczny talent Mazra stawiają czoła nowej Nemesis – na wpół materialnemu Tułaczowi. Rozszerzenie zawiera dwie nowe maginie Bram, Nemesis, oraz nowe Klejnoty, Artefakty, Zaklęcia, Skarby i Popleczników.

Planowana data premiery: 6 lipca

Link: https://sklep.portalgames.pl/aeons-end-starozytni

Moloch: Ucieczka z Miasta Maszyn 

Powrót największej kampanii do Neuroshimy RPG w pudełkowym wydaniu! Oto niepowtarzalne spojrzenie na świat Neuroshimy: bohaterowie rodem z krainy Molocha wędrują przez świat maszyn, odkrywają jego sekrety i dowiadują się równie wiele o stalowej bestii, co o sobie samych. Wszystko to w specjalnym, pudełkowym wydaniu pełnym materiałów, gadżetów i pomocy dla Mistrza Gry i Graczy.

Planowana data premiery: 22 czerwca, prapremiera na Pyrkonie!

Link: https://sklep.portalgames.pl/moloch-ucieczka-z-miasta-maszyn

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.