Ruszyły listopadowe przedsprzedaże!

Tak, to już dziś! Wystartowały listopadowe przedsprzedaże z ekstra bonusami, dostępnymi tylko w e-sklepie Portal Games!

Niezwykły symulator funkcjonowania… państwa!

Hegemony to niezwykła gra strategiczna, która oddaje w ręce graczy funkcjonowanie całego państwa – jego gospodarki i polityki. Przejmij kontrolę nad jedną z czterech grup: Klasą Robotniczą, Klasą Średnią, Klasą Kapitalistów lub Państwem. Kształtuj krajobraz gospodarczo-polityczny zgodnie ze swoją wizją i poprowadź swoją klasę do zwycięstwa!

Liczba graczy: 2-4, Czas gry: 90-180 minut, Wiek: 14+

Tylko u nas!

Zamów Hegemony w naszym sklepie i zgarnij specjalny bonus: zestaw zakładek, dzięki którym uporządkujesz karty w swoim pudełku, oraz dwustronicowy skrót rundy.

https://sklep.portalgames.pl/hegemony 

https://sklep.portalgames.pl/kolekcja-hegemony

Dodatek: Kryzys i kontrola

Rozszerzenie pełne nowych wyzwań

Rozszerzenie “Kryzys i Kontrola” oferuje nowe wyzwania i dodatkowe tryby gry, które jak nigdy dotąd sprawdzą twoje umiejętności zarządzania! Karty Reakcji na Kryzys i Wydarzenia Alternatywne dodadzą więcej różnorodności do twoich gier, Ukryte Plany unikalne dla Klas zachęcają do nowych strategii polityczno-ekonomicznych, a przygotowane Automy pozwolą ci doświadczyć wszystkich ról w grze, niezależnie od liczby graczy.

Dodatek: Wydarzenia historyczne

Zanurz się w historii świata! 

Przeżyj rewolucję amerykańską i rosyjską, I i II wojnę światową, kryzysy finansowe i reformy gospodarcze! Symuluj ich wpływ na społeczeństwo w rozszerzeniu do gry Hegemony: Poprowadź swoją klasę do zwycięstwa.

https://sklep.portalgames.pl/hegemony-wydarzenia-historyczne

https://sklep.portalgames.pl/hegemony-kryzys-i-kontrola

https://sklep.portalgames.pl/hegemony-zestaw

Marvel Zombies

Teraz to ty jesteś zombiakiem… Superzombiakiem!

Marvel Zombies to samodzielna gra kooperacyjna, w której wcielacie się w superbohaterów zamienionych w zombie. Będziecie wspólnie polować na świeże mózgi i walczyć z agentami i herosami kontrolowanym przez mechanikę gry. Wypełniajcie zadania, pokonujcie Wrogów i zaspokajajcie Głód! Eliminowanie Wrogów i pożeranie Postronnych wzmacnia moce postaci, ale grozi utratą kontroli i niepowstrzymaną furią. Tylko dzięki współpracy odnajdziecie klucz do ocalenia!

Liczba graczy: 1-6, Wiek graczy: 14+, Czas gry: 1h

Tylko u nas!Stary Logan, Daredevil, Alternatywna wersja Spider-mana, stary Hawkeye, Elektra i Marshall Bullseye dołączają do gry! Zamów Marvel Zombies w naszym sklepie i zgarnij unikatowy bonus z figurkami i kartami 6 nowych superbohaterów. Oto Marvel Zombicide Zombies Cmon Artist Signed Special Edition Set w oryginalnej, anglojęzycznej wersji.

https://sklep.portalgames.pl/marvel-zombies-zestaw-z-galactus

https://sklep.portalgames.pl/marvel-zombies-gra-z-linii-zombicide

Root: Maruderzy

Nowe oblicza wojny zwierzaków

Root: Rozszerzenie Maruderzy wprowadza do gry dwie nowe frakcje: Władcę Szczurów i Żelazną Straż oraz czterech Zaciężnych. Zawiera także zestaw kart przygotowania zaawansowanego, które pozwolą doświadczonym graczom rozpocząć grę na nowe sposoby. Nowy dodatek – uważany przez społeczność graczy za jeden z najlepszych w serii – to setki nowych konfiguracji rozgrywek!

Root: Punty Terenu

Leśne polany właście zyskały na wyjątkowości…

Ożyw Leśnogród dzięki Punktom Terenu, które dodają polanom wyjątkowej mocy. Walcz o kontrolę nad Zaginionym Miastem lub spróbuj zapewnić sobie wpływy na Czarnym Rynku. Buduj budynki w Starym Drzewie lub zabezpiecz Legendarną Kuźnię. Każdy Punkt Terenu oferuje graczom nowe wyzwania strategiczne i możliwości taktyczne. Dołóż je do swojej partii niezależnie od rozgrywanego trybu i liczby graczy. A co najlepsze, działają z każdą z czterech map Roota!

https://sklep.portalgames.pl/root-maruderzy

https://sklep.portalgames.pl/root-punkty-terenu

https://sklep.portalgames.pl/kolekcja-root

Massive Darkness 2: Mnisi i Nekromanci kontra Znakomitość

Rzuć wyzwanie Mrokowi z nowym potworem i zestawem bohaterów.  

To rozszerzenie wprowadza do gry dwie nowe Klasy: Mnichów i Nekromantów. Zawiera ono 4 Bohaterów, wraz ze wszystkimi potrzebnymi komponentami, a także nowego Grasującego Potwora: Znakomitość – niegdyś boską istotę, która została strącona do Pierwotnej Sfery za swój skrajny brak tolerancji dla niezliczonych wad śmiertelników.

Massive Darkness 2: Gates of Hell

Wsparcie dla piekielnych zastępów!

W najmroczniejszych głębinach zapomnianych katakumb czekają na ciebie Wrota Piekieł. Ten zestaw Wrogów do gry Massive Darkness 2 zawiera 2 dodatkowe Zgraje: Żywe Posągi i Demony Cienia (Przywódców i Popleczników), a także Cerbera, nowego Grasującego Potwora, oraz ich karty przeznaczone do rozgrywki w Massive Darkness 2.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.