Ruszyły lipcowe przedsprzedaże!

Wydawnictwo Portal Games ma przyjemność ogłosić start przedsprzedaży nowych tytułów! We właśnie ogłoszonej kolekcji znajduje się Crescent Moon – rozbudowana, wyjątkowa gra area control dla 4-5 graczy oraz szereg dodatków do flagowych serii wydawnictwa: Zombicide 2. edycji, Zombicide: Żywych lub Nieumarłych oraz serii Zachodnie Królestwa.

Ponadto do sprzedaży trafi wkrótce także Oath, gra twórców Roota i Fortu. Po odkryciu problemów z komponentami w pierwszej połowie roku jej nakład został wycofany. Teraz naprawione egzemplarze powracają: najpierw w przedsprzedaży w e-sklepie Portalu, a w sierpniu w regularnej sprzedaży w sklepach z grami.

Crescent Moon – Pięć asymetrycznych frakcji w grze pełnej negocjacji i intryg

Crescent Moon to gra area control (kontroli nad terytorium) dla 4 lub 5 graczy. Przejmij jedną z pięciu radykalnie asymetrycznych frakcji. Każda ma własne cele, specyficzne akcje i potężne moce. Konstruuj sojusze i przechytrz rywali, ostrożnie dobieraj przyjaciół i wrogów – wkraczasz bowiem wprost do gniazda żmij, w sam środek zaciekłej walki o władzę!

Planowana data premiery: 31 sierpnia

Link do gry: https://sklep.portalgames.pl/crescent-moon

Zombicide 2 ed.: Fort Hendrix i Zombie Soldiers – Odkryj rolę Fortu Hendrix podczas apokalipsy zombie w niezwykłej kampanii

Fort Hendrix to rozszerzenie do Zombicide: 2 ed. z nowymi Ocalałymi, nowymi zombie – Strzelcami Szwendaczami – oraz nowymi zasadami, takimi jak reguły Dnia i Nocy. Rdzeniem dodatku jest kampania z 10 misjami, podczas której Ocalali zdobywają doświadczenie w miarę odkrywania zagadki tego, co wydarzyło się w bazie wojskowej – tytułowym Forcie Hendrix. Zestaw Zombie Soldiers to 6 dodatkowych Strzelców Szwendaczy, czyli figurek zombie-żołnierzy. Podwaja ilość figurek dostępnych w dodatku Fort Hendrix i zmienia eksplorowanie bazy w całkowicie wybuchowe przedsięwzięcie!

Planowana data premiery: 31 sierpnia

Link: https://sklep.portalgames.pl/zombicide-2-edycja-zestaw-fort-hendrix-zombie-soldiers

Zombicide Żywi lub Nieumarli: Jeźdźcy znikąd

Na Dzikim Zachodzie koń to twój najlepszy przyjaciel… lub najgorszy koszmar! Dodatek “Jeźdźcy znikąd” wsadza bohaterów na siodła i pozwala im pogalopować naprzeciw hordom zombie! Zawiera 6 nowych Ocalałych w dwóch wersjach: standardowej oraz dosiadającej konia, która świetnie wygląda, zwiększa mobilność i zdolności walki, ale uniemożliwia wchodzenie do budynków. Dodatkowo w zestawie czeka nowa abominacja – Koszmarny Rumak.

Planowana data premiery: 31 sierpnia

Link: https://sklep.portalgames.pl/zombicide-zywi-lub-nieumarli-jezdzcy-znikad 

Architekci: Cuda Architektury 

Budowniczy powracają z nowym wyzwaniem Rozszerzenie Architekci Zachodniego Królestwa: Cuda Architektury opowiada o budowniczych z różnych stron świata, którzy przybyli aby wziąć udział w najnowszym przedsięwzięciu Króla — wzniesieniu pięciu wspaniałych budowli, które upiększą miasto. 

Link do dodatku: https://sklep.portalgames.pl/architekci-zachodniego-krolestwa-cuda-architektury

Wicehrabiowie: Strażnik kluczy – Na dworze króla 

W Wicehrabiach Zachodniego Królestwa: Strażnik Kluczy wzrastają napięcia i niepokoje na dworze Króla. Niektórzy próbują spiskować w tajemnicy, zawierając sojusze z urzędnikami o podobnych poglądach. Inni zaś szukają skarbów i tajemnic ukrytych głęboko w murach zamku. Czy do końca pozostaniesz lojalny wobec Króla, czy weźmiesz przyszłość w swoje ręce?

Link do dodatku: https://sklep.portalgames.pl/wicehrabiowie-zachodniego-krolestwa-straznik-kluczy

Wicehrabiowie: Bramy ze złota – W imię strategii i rywalizacji

W Wicehrabiach Zachodniego Królestwa: Bramy ze Złota ludzie z każdego zakątka świata przybyli, aby zobaczyć splendor tego wspaniałego miasta. Podczas gdy większość z nich to handlarze i robotnicy chcący się tu osiedlić, inni mają niecne zamiary. Czy możemy ufać tym, którzy kiedyś zaatakowali nasze mury? Czy naprawdę pragną pokoju? Król wysłał swoje rozkazy, ale to my zadecydujemy kto pozostanie, a kto będzie musiał odejść.

Link do dodatku: https://sklep.portalgames.pl/wicehrabiowie-zachodniego-krolestwa-bramy-ze-zlota

Planowana data premiery: 17 sierpnia

 

Oath – Świat, który zmienia się za każdym razem, gdy grasz

Oath: Kroniki Władzy i Banicji to zaawansowana strategiczna gra planszowa autorstwa Cole’a Wehrle (Root, Pax Pamir, John Company). Stanowi połączenie area control (kontroli nad terytorium) z motywem legacy (wcześniejsze rozgrywki wpływają na kolejne). Przygotowanie do każdej kolejnej gry będzie inne, bo też inne będzie ułożenie planszy, elementy w grze oraz warunki wygranej.

Planowana data premiery: 10 sierpnia

Link do gry: https://sklep.portalgames.pl/oath-kroniki-wladzy-i-banicji

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.