Ruszyły kolejne przedsprzedaże w Portal Games!

Portalowe przedsprzedaże ruszają zazwyczaj w pierwszy piątek miesiąca. Tym razem jednak przyspieszamy je o kilka dni, by w pierwszych dniach października wyruszyć do Essen z naszą premierą: Podziemnym Imperium.

Z przyjemnością informujemy więc o starcie kampanii przedsprzedażowej. Pulę nowych tytułów otwiera dodatek do Ark Novy. Jesteśmy szczególnie dumni, że jego polską edycję uda się nam dostarczyć polskim graczom niemal równolegle z premierą światową!

Dodatek: https://sklep.portalgames.pl/ark-nova-wodny-swiat
Kolekcja: 
https://sklep.portalgames.pl/kolekcja-ark-nova

Wśród nowych tytułów mamy Fantastyczne Fabryki – niezwykle sprytną karciankę z przydzielaniem kości-robotników i tworzeniem swojego silniczka, który pozwoli wyprzedzić rywali w wyścigu o punkty.

Podstawka: https://sklep.portalgames.pl/fantastyczne-fabryki
Dodatek: 
https://sklep.portalgames.pl/fantastyczne-fabryki-manufrakcje
Kolekcja: 
https://sklep.portalgames.pl/kolekcja-fantastyczne-fabryki

Dwa tytuły z serii Circadians różnią się od siebie jak ogień i woda. Podczas gry Nowy Świt to średniej ciężkości gra euro z gospodarowaniem kostkami i sekretnymi wyborami akcji, Ład Chaosu to rasowa, rozbudowana strategia z dominacją nad terytorium i kilkugodzinną rozgrywką.

Podstawka: https://sklep.portalgames.pl/circadians-nowy-swit

Dodatek: https://sklep.portalgames.pl/circadians-nowy-swit-specjalisci

Kolekcja: https://sklep.portalgames.pl/kolekcja-circadians-nowy-swit

Podstawka: https://sklep.portalgames.pl/circadians-lad-chaosu

Dodatek: https://sklep.portalgames.pl/circadians-lad-chaosu-heroldowie

Kolekcja: https://sklep.portalgames.pl/kolekcja-circadians-lad-chaosu

Ogłoszenia zamykają Nowe Odkrycia, dodatek do Podwodnych Miast, niezwykle wysoko ocenianej gry euro Vladimira Suchego. Jego powrót to okazja do przypomnienia sobie tej pozycji… i uzupełnienia kolekcji o dodatkowe komponenty.

Kolekcja: https://sklep.portalgames.pl/kolekcja-podwodne-miasta

Nie byłoby Portalowych przedsprzedaży bez bonusów dostępnych tylko w e-sklepie Portalu. Mata i 2 karciane mini-rozszerzenia do Fantastycznych Fabryk, 28 drewnianych znaczników z Wodnym światem, czy pakiet pomocy gracza ułatwiających rozpoczęcie rozgrywki w Ład Chaosu to tylko niektóre z nich.

Przedsprzedaże: https://sklep.portalgames.pl/kategoria/przedsprzedaz 

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.