Ruszyła sprzedaż biletów na PortalCon 2023

Nowy Rok rozpoczniemy najważniejszym wydarzeniem dla całego wydawnictwa! Rezerwujcie czas 21 stycznia 2023 – to właśnie wtedy widzimy się PortalConie!

Dlaczego warto wziąć udział? Przygotowujemy dla Was dzień pełen atrakcji i wrażeń! Zaczynamy o godzinie 9.00 i zapraszamy do 19.00. A w programie PortalConu znajdziecie m.in. 

 • warsztaty dla projektantów gier
 • turnieje i konkursy
 • spotkania z autorami
 • pakiet nowości ze stajni Portalu
 • tajemnicza premiera-niespodzianka
 • olbrzymi games room z nowościami, klasykami i gamerską archeologią
 • najgłośniejszy punkt programu: ogłoszenie planów wydawniczych Portal Games! 
 • i najważniejsze: przyjazna przestrzeń na spotkania – z grami i z ludźmi.

Kup bilet i otrzymaj na wejściu na konwent PPP, czyli Portalową Paczkę Powitalną! Link do biletów: https://sklep.portalgames.pl/portalcon

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.