RPG: Konkurs dla Mistrzów Gry!

Konkurs: Sprzedaj swój trik

W związku z nadchodzącą premierą piątego tomu almanachów Mistrza Gry pt. “Graj fair” ogłaszamy konkurs dla Mistrzów Gry.

graj fair szmaragd frontZadanie konkursowe: Opisz sztuczkę, którą zaserwowałeś swoim graczom i z której jesteś naprawdę dumny.

Świetnie oddajesz unikalne cechy przeciwników na sesji? Masz fajny sposób na zaznaczanie stanu zdrowia bohaterów? Masz trik, dzięki któremu rozdzielanie graczy nie stanowi dla Ciebie problemu? Twój myk wyciąga emocje godne Tarantino nawet z najprostszych przygódek? Stosujesz sztuczkę, dzięki której w twoim świecie gry roi się od ciekawych BNów? Potrafisz tak przygotować miejsce do gry, że działa na graczy jak winda do innego świata?

Jakikolwiek jest Twój patent, podziel się nim! Jeśli działa u Ciebie, niech robi dobrą robotę także u innych!

Zestaw najfajniejszych sztuczek utworzy osobny zbiór, który udostępnimy online w formie pliku pdf.

Co napisać?
Opis triku MG, nie dłuższy niż 1800 znaków ze spacjami.

Jak przesłać?
W formie pliku .txt na adres szyma@portalgames.pl

Do kiedy?
Na prace czekamy do 7 grudnia

Nagrody
Nagrody w konkursie ufundowało wydawnictwo Portal Games oraz Q-workshop, producent nietypowych kości. Na zwycięzcę czeka zestaw czterech pierwszych tomów w serii “Graj…” oraz zestaw kości Tech Dice.

Szczegóły:
Co jeśli mam już te książki?
Jeśli wygrasz, dogadamy, na jakie inne gry Portal Games wymienisz almanachy.

Czy mogę podesłać kilka trików?
Jasne, nie ma ograniczeń liczby prac na osobę.

 

5 komentarzy Added

Join Discussion
 1. Antros 13 czerwca 2016 | Odpowiedz

  trochę czasu minęło, czy ktoś wie gdzie znajde wyniki?

 2. GWJ 2 maja 2015 | Odpowiedz

  Ukazały się te sztuczki już?

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.