Rozkochaj się w karciankach Portal Games!

Rozkochaj się w małych, podręcznych i super-grywalnych karciankach. Oto polecajki!

Mindbug

Przyzywaj fantastyczne stwory i wysyłaj je do boju z przeciwnikiem. Ale bądź ostrożny: przeciwnik może użyć swojego Mindbuga i przejąć kontrolę nad twoim stworem! Przechytrz przeciwnika w tym fascynującym, taktycznym pojedynku, w którym nawet najlepsze karty mogą się okazać śmiertelnie niebezpieczne, jeśli zagrasz je w niewłaściwym momencie.

Od jutra do Mindbuga dołącza dodatek Nowi Słudzy!

Link: https://sklep.portalgames.pl/mindbug
Dodatek: 
https://sklep.portalgames.pl/mindbug-nowi-sludzy

Shards of Infinity

Shards of Infinity to dzieło twórców karcianki Ascension nastawione na pełną swobodę tworzenia potężnych kombosów – idealny tytuł dla zapalonych fanów karcianek. Wprowadza dwa docenione przez graczy innowacyjne rozwiązania – możliwość zagrywania kart bezpośrednio ze stołu oraz zróżnicowane działanie kart w zależności od poziomu Biegłości zagrywającego.

Link: https://sklep.portalgames.pl/shards-of-infinity

Jakub Wędrowycz: Dziki Samogon

Stało się! Pijak, zawadiaka, ale przede wszystkim pogromca potworów — Jakub Wędrowycz wyrusza na kolejne łowy. Tym razem nie będzie sam, bo towarzyszą mu Józwa i Semen! W Jakubie Wędrowyczu połączycie siły i wspólnie staniecie przeciwko wynaturzonemu bestialstwu. Każdy z was będzie wykorzystywał karty do wykonywania akcji swojej postaci, a inni gracze będą mogli je wspierać swoimi kartami. Jakub Wędrowycz: Dziki Samogon to kooperacyjna gra karciana, zainspirowana kultową serią książek Andrzeja Pilipiuka.

Link: https://sklep.portalgames.pl/jakub-wedrowycz-dziki-samogon

Poprzez Wieki: Droga do Szaleństwa

Poprzez Wieki: Droga do Szaleństwa jest osadzona w uniwersum stworzonym przez H.P. Lovecrafta. Gra stawia przed graczami nowe wzywanie. Wybór kart z nowymi, potężnymi zdolnościami obciążony jest teraz olbrzymim ryzykiem. Wiele z nich ma na sobie symbol szaleństwa. Gracz, który zbierze ich zbyt wiele, przegra rozgrywkę pogrążając się w odmętach szaleństwa! Gra łączy w sobie prostotę rozgrywki znaną z mikrogier oraz strategię opartą o kolekcjonowanie zestawów kart oraz system draftu.

Link: https://sklep.portalgames.pl/poprzez-wieki-droga-do-szalenstwa

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.