Przedsprzedaże Pyrkonowych Przedpremier


Na miesiąc przed Pyrkonem, wielkim konwentowym świętem graczy, Portal Games rusza z przedsprzedażami tych dwóch tytułów, które przedpremierowo się na nim pojawią. Jeden to imprezówka, która tematycznie oscyluje w klimatach Tajemniczego Domostwa, a gatunkowo bliżej jej do Decrypto. Drugi to rasowy deckbuilder, który przekracza zwyczajowe rozwiązania, by jeszcze bardziej postawić na combosy.

Listy z Zaświatów, czyli elegancka gra imprezowa dla miłośników gier słownych i zagadek

Drużyny mediów ścigają się, by odkryć sekretne hasło podpowiadane przez ich towarzysza – ducha. Na zmianę zadają duchowi pytania z puli dostępnych kart niewidocznej dla przeciwnej drużyny. Ale jest haczyk! Duchy zapisują tylko kilka pierwszych liter odpowiedzi – tylko tyle, by podpowiedzieć swoim, ale nie zdradzić zbyt wiele przeciwnikom.

Przedpremiera na Pyrkonie: 16-18 czerwca

Planowana data premiery: 22 czerwca

Link do gry: https://sklep.portalgames.pl/listy-z-zaswiatow

Shards of Infinity, czyli nieograniczona grywalność? Witaj w uniwersum kombosów!

Rasowy deckbuilder, który w małym pudełku łączy bezprecedensowy poziom strategii i personalizacji talii. Zamiast rywalizować o punkty, gracze muszą przetrwać ataki swoich przeciwników i zredukować do zera ich Punkty Życia, co można zrobić na wiele… Wiele… WIELE! sposobów. Polska edycja zawiera dodatek “Relikty przeszłości” z nowymi kartami Centralnymi i mechaniką Reliktów.

Przedpremiera na Pyrkonie: 16-18 czerwca

Planowana data premiery: 22 czerwca

Link: https://sklep.portalgames.pl/shards-of-infinity

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.