Przedsprzedaże pięciu nowych gier i dodatków! W tym jeden nieogłaszany wcześniej tytuł

Smartphone Inc., Aquatica, Aquatica Mroźne Wody, Zombicide: Nie Zazna Spokoju Kto Przeklęty oraz Czółko Junior – te tytuły trafiają dziś do przedsprzedaży. Wśród aż 6 tytułów jest jeden, o którym wcześniej nie wspominaliśmy ani słowem: Czółko Junior.

Wśród ogłoszonych dziś przedsprzedaży, większość gier będzie miała swoją premierę w przyszłym roku. Do części z nich dodajemy atrakcyjne bonusy w przedsprzedaży.

Smartphone Inc. to ekonomiczna gra planszowa dla 1-5 graczy, w której prowadzicie zaciekłą rywalizację na rynku produkcji smartfonów. Waszym celem jest takie zarządzanie firmami, aby jak najlepiej dostosować się do popytu oraz zmaksymalizować przychody i stać się liderem rynku.

Gra wyróżnia się bardzo silną interakcją między graczami, prostymi do objaśnienia zasadami oraz szybką, pełną emocji rozgrywką. Główne mechaniki to innowacyjnie zaprojektowany sposób planowania akcji, zarządzanie zasobami oraz kontrola obszarów (area control).

Wasze decyzje obejmują wybór wielkości produkcji, badanie nowych technologii, rozwój firmy, ekspansję na nowe rynki geograficzne, wpływanie na cenę i wybór rynków zbytu produktów.

Dzięki dwóm planszom (dla 1-3 graczy i 4-5 graczy) oraz modułowi sztucznej inteligencji o nazwie Steve, Smartphone Inc. świetnie skaluje się na każdą liczbę graczy. 

Smartphone Inc. Aktualizacja 1.1. jest to rozszerzenie dla doświadczonych graczy. Składa się z 4 oddzielnych modułów, z których każdy może być wykorzystany osobno lub mogą być ze sobą dowolnie łączone. 

W bonusie w przedsprzedaży do gry dołączamy 6 kafli ulepszeń.

SMARTPHONE INC.
 
 • Innowacyjna gra ekonomiczna w świecie smartfonów, w którym siłą są nowe technologie i zdobywanie rynków zbytu
 • Możliwość gry dla jednego gracza dzięki wirtualnemu przeciwnikowi: łatwej do zarządzania Sztucznej Inteligencji
 • Wciągająca gra z przejrzystymi zasadami, której nauka nie zajmuje wiele czasu
 • Unikatowa mechanika ukrytego planowania akcji z zakrywaniem kart i odkrywaniem poszczególnych symboli, co jest minigrą w grze. 

Aquatica to gra planszowa dla 1-4 graczy. Każdy z was wciela się w rolę jednego z Królów Oceanu próbując znaleźć zasoby dla swojego królestwa. Waszym celem jest posiadanie największej liczby Punktów Zwycięstwa na koniec gry. Aby je zdobyć, musicie eksplorować, podbijać i kupować Lokacje, werbować nowe Postacie i wypełniać Cele. Gracz z największą liczbą Punktów Zwycięstwa i najlepiej prosperującym królestwem zostanie ogłoszony najwspanialszym władcą wśród Królestw Aquatiki.

Aquatica: Mroźne Wody zawiera wszystkie elementy niezbędne do rozgrywki 5-osobowej, ale także nowe Postacie Oceanu, Królów, Lokacje i Manty. Wprowadza także nową mechanikę, która może zastąpić tory Celów: Plemiona. Gracze mogą korzystać z nowych kart, wybierając moduł Plemion z dodatku lub moduł Celów z podstawowej wersji gry.

AQUATICA

 • Gra karciana z unikatowym mechanizmem podnoszenia kart dla ich wzmocnienia i przynoszenia większych korzyści 
 • Komponenty w podwodnym klimacie fantasy
 • Zbieranie morskich kreatur pomagających w eksploracji kolejnych niezbadanych zakątków oceanu

AQUATICA: MROŹNE WODY

 • Dodatek do gry Aquatica zawierający nowe Postaci z nowym typem efektu (Efektem Opóźnionym), karty Oceanu, karty Królów, nowe karty Lokacji z Mroźnymi Głębinami i Manty
 • Rozszerzenie dające możliwość gry w Aquaticę w 5 osób
 • Nowa mechanika: moduły Plemion, które zastępują tory Celów 

Zombicide: Nie Zazna Spokoju, Kto Przeklęty to rozszerzenie do gry Zombicide z serii fantasy. Zawiera nowe figurki i karty, które można dołączyć do gry podstawowej z serii Zombicide fantasy: Czarna Plaga lub Zielona Horda. Pudełko zawiera figurkę nowej bestii, Nekromantycznego Smoka, a także Widmowych Szwendaczy i roje roznoszących choroby Szczurów, z którymi muszą zmierzyć się Ocalali. Wprowadzenie rozszerzenia do gry jest bardzo proste: o ile scenariusz misji nie mówi inaczej, należy wtasować karty z Zombicide: Nie zazna spokoju, kto przeklęty, do odpowiednich talii. 

Do gier zamówionych w przedsprzedaży dodajemy bonus: rozszerzenie Zombicide: Czarna Plaga – Bob i Montalban, wprowadzające dwóch nowych Ocalałych wraz z ich figurkami i kartami. Jest ono kompatybilne ze wszystkimi grami z serii Zombicide fantasy.

ZOMBICIDE: NIE ZAZNA SPOKOJU, KTO PRZEKLĘTY
 
 • Rozszerzenie do gry Zombicide serii fantasy kompatybilne z podstawowymi wersjami: Czarna Plaga i Zielona Horda
 • 35 szczegółowo wykonanych figurek, w tym nowa bestia: Nekromantyczny Smok, a do tego 15 rojów Szczurów i 18 Widmowych Szwendaczy
 • Nowa broń: balista, pozwalająca na zabicie Nekromantycznego Smoka
 • Bonus: Bob i Montablan 

Czółko Junior to specjalna edycja znanej karcianej gry towarzyskiej przeznaczona dla młodszych graczy. Idealna na rozruszania spotkania w gronie rodzinnym, popołudniową zabawę z dziećmi, a także na przyjęcie urodzinowe lub piknik. Zabierz dzieciaki i urządźcie sobie zwariowane kalambury, wykorzystując mnóstwo podzielonych na 8 kategorii przepięknie zilustrowanych haseł, które rozbawią was do łez. Wykorzystajcie własne czółko w tej zakręconej grze, a reszta graczy pomoże wam odgadnąć, co też chodzi wam po głowie! Do dyspozycji macie pokazywanie, opowiadanie, śpiewanie: wszystko, co też wam w duszy gra. Dzieciaki, które opanowały już umiejętność czytania w podstawowym stopniu, mogą doskonale bawić się w swoim gronie, bez potrzeby uczestnictwa osoby dorosłej! 8 dostępnych kategorii: Czynności, Dom, Kolory i Kształty, Pojazdy i Maszyny, Uczucia, Warzywa i Owoce, Zawody, Zwierzęta i Rośliny.

CZÓŁKO JUNIOR

 • Rodzinna edycja popularnej gry towarzyskiej 
 • Zupełnie nowe, przejrzyste hasła w formie ilustracji z podpisem
 • 330 haseł na 165 dwustronnych kartach w 8 kategoriach
 • Angażująca gra z odgadywaniem idealna do zabawy z dziećmi

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.