PRZEDSPRZEDAŻ: Tezeusz:Boty

 

Ruszamy z przedsprzedażą Botów – pierwszego dodatku do gry Tezeusz: Mroczna Orbita. Można go nabyć w naszym sklepiku po obniżonej cenie 45 zł (SCD to 55 zł), a ponadto do pierwszego i ostatniego zamówienia złożonego podczas trwania przedsprzedaży dorzucamy Secret Room – limitowany (dosłownie – to ostatnie dwie sztuki jakie istnieją 🙂 ) mini dodatek do Tezeusza!

Przedsprzedaż kończymy o północy z czwartku na piątek – 16/17 października.

Zapraszamy do sklepiku!

boty przedsprz

2 komentarze Added

Join Discussion
 1. Pppp 21 października 2014 | Odpowiedz

  Udalo mi sie na 2 sekundy przed koncem…ktos byl szybszy?

 2. Rubaszny Gnom 10 października 2014 | Odpowiedz

  Super Prmocja, a czy na zakup podstawki przy zamówieniu dodatku przedpremierowo też można liczyć na jakiś upust ?

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.