Przedsprzedaż gry AVALON!

przedsprz_1

Z dawna zapowiadane wydanie gry Avalon jest tuż tuż, gra ukaże się na początku czerwca, dlatego czas najwyższy przedstawić konkrety i zaprezentować Wam jak gra będzie wyglądała i jaką ofertę przedsprzedaży przygotowaliśmy dla Was! Zatem… Oto Avalon w pełnej krasie:

przedsprz_2

Tak jak w przypadku jubileuszowego wydania Zombiaków, tak i w przypadku premiery Avalonu mamy dla Was specjalną ofertę, przygotowaną specjalnie dla Was i absolutnie unikalną. Oto nasza propozycja:

przedsprz_3_popr

A ponieważ – nie ukrywamy tego – wzorujemy się na ofertach serwisu Kickstarter, tak i tym razem przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego! Jeśli uda się zebrać wiele zamówień, jeśli uda się przekonać wielu graczy do zakupu Avalonu, będziemy mieli środki na wyprodukowanie dodatkowych bonusów, które otrzyma KAŻDY z zamawiających i to otrzyma je GRATIS! Oto nasz plan – im więcej zamówień, tym więcej dodatkowych rzeczy w prezencie do każdego zamówienia:

przedsprz_4

Szerszy opis gry

Znajdziecie oczywiście na stronie Avalonu…

 

Jak zamawiać?

Do 2 czerwca wyślij zamówienie na adres portal@portalgames.pl.

W treści e-maila zamieść:
– imię, nazwisko, adres wysyłki oraz numer telefonu kontaktowego
– nazwę wybranego pakietu, np. „pakiet rycerz”.

W odpowiedzi otrzymasz wiadomość, co dalej.

Uwaga: Jeśli zdecydujesz się na zakup gry w przedpremierze, zapewniamy Ci egzemplarz spakowany z pasją oraz zestaw świetnych gadżetów. Nie możemy ci jednak zapewnić, że będziesz pierwszą osobą w Polsce, która taki pakiet otrzyma. Spakowanie i realizacja ich wszystkich nieco potrwa i najpewniej przesyłka dotrze do ciebie kilka dni po tym, jak Avalon pojawi się w sklepach. Dołożymy starań, by stało się to jak najszybciej, ale prawda jest taka, że otrzymasz grę nieco później, za to z masą unikalnych dodatków.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy, napisz na adres portal@portalgames.pl.

Share this

18 komentarzy

 • trzewik

  Nie, nie będziemy produkowali karty Excalibur, niestety, ilość zamówień jest za mala, by dało się to sensownie wyprodukować. Może w przyszłości, przy jakieś innej okazji.

 • Berka

  A będzie możliwość zdobycia karty Excalibur, mimo nieosiągnięcia odpowiedniego pułapu zamówień?

 • Monsun

  A kiedy można liczyć na dane do zapłacenia za zamówiony Avalon? 🙂

 • trzewik

  Kupowanie gier Portalu to żadne ryzyko! To pewniak dobrej zabawy! 😉 Dziekujemy za zamówienie! Aktualnie jest 18 zamówień.

 • Komimasa

  W końcu i ja zakupiłemxd Musiałem się czegoś o tym Gralu dowiedzieć, stąd czekałem czy pakiet giermek czy rycerz. Gra wydaje się ciekawa, wiec zaryzykowałemxd

 • trzewik

  Jako niepoprawny optymista wciąż wierzę, że jednak się uda – może dzis po prezentacji Świętego Graala, naprawdę fajnej gry, jaką zaprojektował dla nas i dla Was Michał Oracz dojdzie jeszcze kilka kolejnych zamówień. Na chwilę obecną mamy 16 zamówień.

  Trzeba zachęcać znajomych! 🙂

 • Komimasa

  No cóż tych 35 się już nie ugra, no trudno. Jednak okazuje się, że cena jest najważniejsza dla Polakówxd