Przedsprzedaż gry AVALON!

przedsprz_1

Z dawna zapowiadane wydanie gry Avalon jest tuż tuż, gra ukaże się na początku czerwca, dlatego czas najwyższy przedstawić konkrety i zaprezentować Wam jak gra będzie wyglądała i jaką ofertę przedsprzedaży przygotowaliśmy dla Was! Zatem… Oto Avalon w pełnej krasie:

przedsprz_2

Tak jak w przypadku jubileuszowego wydania Zombiaków, tak i w przypadku premiery Avalonu mamy dla Was specjalną ofertę, przygotowaną specjalnie dla Was i absolutnie unikalną. Oto nasza propozycja:

przedsprz_3_popr

A ponieważ – nie ukrywamy tego – wzorujemy się na ofertach serwisu Kickstarter, tak i tym razem przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego! Jeśli uda się zebrać wiele zamówień, jeśli uda się przekonać wielu graczy do zakupu Avalonu, będziemy mieli środki na wyprodukowanie dodatkowych bonusów, które otrzyma KAŻDY z zamawiających i to otrzyma je GRATIS! Oto nasz plan – im więcej zamówień, tym więcej dodatkowych rzeczy w prezencie do każdego zamówienia:

przedsprz_4

Szerszy opis gry

Znajdziecie oczywiście na stronie Avalonu…

 

Jak zamawiać?

Do 2 czerwca wyślij zamówienie na adres portal@portalgames.pl.

W treści e-maila zamieść:
– imię, nazwisko, adres wysyłki oraz numer telefonu kontaktowego
– nazwę wybranego pakietu, np. “pakiet rycerz”.

W odpowiedzi otrzymasz wiadomość, co dalej.

Uwaga: Jeśli zdecydujesz się na zakup gry w przedpremierze, zapewniamy Ci egzemplarz spakowany z pasją oraz zestaw świetnych gadżetów. Nie możemy ci jednak zapewnić, że będziesz pierwszą osobą w Polsce, która taki pakiet otrzyma. Spakowanie i realizacja ich wszystkich nieco potrwa i najpewniej przesyłka dotrze do ciebie kilka dni po tym, jak Avalon pojawi się w sklepach. Dołożymy starań, by stało się to jak najszybciej, ale prawda jest taka, że otrzymasz grę nieco później, za to z masą unikalnych dodatków.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy, napisz na adres portal@portalgames.pl.

18 komentarzy Added

Join Discussion
 1. trzewik 3 czerwca 2013 | Odpowiedz

  Nie, nie będziemy produkowali karty Excalibur, niestety, ilość zamówień jest za mala, by dało się to sensownie wyprodukować. Może w przyszłości, przy jakieś innej okazji.

 2. Berka 3 czerwca 2013 | Odpowiedz

  A będzie możliwość zdobycia karty Excalibur, mimo nieosiągnięcia odpowiedniego pułapu zamówień?

 3. Monsun 3 czerwca 2013 | Odpowiedz

  A kiedy można liczyć na dane do zapłacenia za zamówiony Avalon? 🙂

 4. trzewik 31 maja 2013 | Odpowiedz

  Kupowanie gier Portalu to żadne ryzyko! To pewniak dobrej zabawy! 😉 Dziekujemy za zamówienie! Aktualnie jest 18 zamówień.

 5. Komimasa 31 maja 2013 | Odpowiedz

  W końcu i ja zakupiłemxd Musiałem się czegoś o tym Gralu dowiedzieć, stąd czekałem czy pakiet giermek czy rycerz. Gra wydaje się ciekawa, wiec zaryzykowałemxd

 6. trzewik 30 maja 2013 | Odpowiedz

  Jako niepoprawny optymista wciąż wierzę, że jednak się uda – może dzis po prezentacji Świętego Graala, naprawdę fajnej gry, jaką zaprojektował dla nas i dla Was Michał Oracz dojdzie jeszcze kilka kolejnych zamówień. Na chwilę obecną mamy 16 zamówień.

  Trzeba zachęcać znajomych! 🙂

 7. Komimasa 30 maja 2013 | Odpowiedz

  No cóż tych 35 się już nie ugra, no trudno. Jednak okazuje się, że cena jest najważniejsza dla Polakówxd

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.