Przedsprzedaż Białego Zamku i nowy bonus w sklepie Portal Games! Plan tygodnia #9

Ruszyła przedsprzedaż Białego Zamku, no nie? W tym tygodniu zatem bierzemy się do prezentowania tego tytułu!

Mamy na przykład fenomenalny materiał od autorów gry – dziennik projektanckiego duetu Israela Cendrero i Sheili Santos. Z kolei u Maćka na dysku czekają filmy. Na starcie – unboxing (nie uwierzysz, ile zmieściło się do tego, niewielkiego przecież, pudełka!).

Robimy też zwrot w stronę małych, kompaktowych karcianek z wysokim stężeniem kombosów. Patrzę tu na Mindbuga, ale nie tylko… Jeśli masz w sobie gen karciarza, zajrzyj do nas w tym tygodniu. To także motyw promocji, która właśnie hula w naszym sklepie.

Piątkowe Planszówki TV będą ukłonem w stronę tych fanów gier, którzy lubią powracać do Wielkich-Wspaniałych-Tytułów za sprawą nowych rozszerzeń. Nie przegap ich – ruszamy punkt 14:00!

A do tego piątek… to już marzec! Cały tydzień ścigaliśmy po firmie Ignacego, by wymalował nowy krowi komiks, który będziemy dokładać do każdej marcowej wysyłki w sklepie. Na 1 marca będzie gotowy – słowo!

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.