Prezenty z Portalu – pobierz wszystkie materiały na Święta za darmo!

Wyposażamy Was na Święta! Wszystkie grudniowe prezenty z Portalu do szybkiego pobrania w jednym miejscu, idealnie do rozegrania pomiędzy karpiem a kawałeczkiem sernika.

Scenariusz solo, czyli Bożonarodzeniowy Specjał do Podziemnego Imperium czeka na graczy ceniących przystępne zasady i ultra-kombosy. Materiał wraz z dodatkową Planszą Postępu jest dostępny pod tym LINKIEM. A skoro już mowa o Podziemnym Imperium, to widzieliście śląską instrukcję do gry? Jeżeli nie, sprawdźcie TU.

Fani ubijania zombiaków, to będzie prezent szczególnie dla Was. W bonusowym scenariuszu do Zombicide ed. 2 traficie do budynku pochłanianego przez ogień, w którym kryją się cenne łupy. Scenariusz do Zombicide do pobrania TUTAJ

Z kolei dla wszystkich fanów menadżera piłkarskiego na planszy mamy mini-kampanię do Eleven stworzoną przez Thomasa Jansena. Materiał do pobrania TUTAJ

Fani Roota dla Was prezentu również nie zabraknie. Oto Bitwa pod Miałcławicami, czyli specjalny tryb pojedynku pomiędzy frakcjami: Markiza de Kot oraz Dynastiami Orlich Gniazd. Materiał przetłumaczony przez jednego z miłośników gry w Polsce dla wszyskich fanów walki o wpływy w Leśnogrodzie. Do pobrania TU.

Nadal mało misji na Święta? To koniecznie sprawdźcie dodatkowy scenariusz do jednej z naszych ostatnich nowości, czyli Marvel Zombies. Scenariusz dla wszystkich odważnych czeka pod tym LINKIEM.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.