Prezenty od Portalu!

Dziś z całą pewnością dzień dla niektórych szczególny. I to właśnie z tej okazji rodzinnej atmosfery mamy dla was darmowy prezent, a w zasadzie to dwa! Darmową planszetkę do Wykreślanego Imperium stworzoną przez fana (pozdrawiamy Michała :)) oraz wstawkę fabularną z dodatkowymi nieturniejowymi zasadami do Sand Runners.
Planszka do Wykreślanego Imperium    
Wstawka do Sand Runners
Spokojnego i rodzinnego wypoczynku!

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z .o.o. z siedzibą w Knurowie (44-190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj (kliknij): Polityka prywatności.

Nasz Twitter

Najnowszy odcinek podcastu 2 Pionki już dostępny - zapraszamy! https://t.co/gQE1TTzQ4g
W czwartek po południu ujawnimy informacje, które powinny zainteresować fanów jednej z naszych gier 😉 https://t.co/knFzByEWGW
Choć do oficjalnej premiery jeszcze trochę czasu, wszystkie zamówienia przedsprzedażowe Cooper Island wyślemy jeszc… https://t.co/2NR5g4aGzt

Newsletter