Prezentowe okazje na Dzień Dziecka!

Jeśli Twoje dzieci to już nie maluchy i szukasz dobrego prezentu na 1 czerwca, w Portalu mamy coś w sam raz!

Mindbugi dla fanów karcianych pojedynków, Potwory w Tokio dla fanów giga-stworów, Czółko dla miłośników gier w dużych grupach, Fantastyczne Fabryki dla wszystkich lubiących budować i dużo, dużo więcej. Zajrzyjcie do naszego e-sklepu i zgarnijcie prezentowe okazje przygotowane specjalnie na Dzień Dziecka!

Link: https://sklep.portalgames.pl/promocja-dzien-dziecka-2024

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.