Prezent pod choinkę od Portalu!

Portal Games ma dla was prezent pod choinkę! ?

Monolitogłówki to zagadki przygotowane na potrzeby Monolith Arena! Zmierzcie się z planszą i poznajcie nowe strategie rozgrywki grając w tym jednoosobowym trybie!

Pobierzcie Monolitogłówki tutaj ? http://bit.ly/Monolitoglowki

Rozwiązania: http://bit.ly/Monolitglowki-Rozwiazania

Z tej okazji życzymy wszystkim naszym fanom, a także wszelkim planszówkowiczom, spokojnych świąt, wielu emocjonujących rozgrywek w przyjacielskiej atmosferze i mnóstwa planszowych prezentów w nadchodzącym roku, by nieustannie mieć w co grać ?!

Wesołych Świąt!

1 Comment Added

Join Discussion
 1. Aleksander Szczesniak 1 stycznia 2019 | Odpowiedz

  Super prezent. Dzięki. Ponieważ na ogół obecnie trudno jest zebrać mi ekipę do grania, zacząłem kupować gry tylko z wariantami solo. Przez Wasz prezent MA trafia w target zakupowy i proszę o więcej.
  Wszystkiego dobrego na nadchodzący rok.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.