Prezent pod choinkę od Portalu!

Portal Games ma dla was prezent pod choinkę! ?

Monolitogłówki to zagadki przygotowane na potrzeby Monolith Arena! Zmierzcie się z planszą i poznajcie nowe strategie rozgrywki grając w tym jednoosobowym trybie!

Pobierzcie Monolitogłówki tutaj ? http://bit.ly/Monolitoglowki

Rozwiązania: http://bit.ly/Monolitglowki-Rozwiazania

Z tej okazji życzymy wszystkim naszym fanom, a także wszelkim planszówkowiczom, spokojnych świąt, wielu emocjonujących rozgrywek w przyjacielskiej atmosferze i mnóstwa planszowych prezentów w nadchodzącym roku, by nieustannie mieć w co grać ?!

Wesołych Świąt!

1 Comment Added

Join Discussion
  1. Aleksander Szczesniak 1 stycznia 2019 | Odpowiedz

    Super prezent. Dzięki. Ponieważ na ogół obecnie trudno jest zebrać mi ekipę do grania, zacząłem kupować gry tylko z wariantami solo. Przez Wasz prezent MA trafia w target zakupowy i proszę o więcej.
    Wszystkiego dobrego na nadchodzący rok.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z .o.o. z siedzibą w Knurowie (44-190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj (kliknij): Polityka prywatności.

Nasz Twitter

W najnowszych Planszówkach TV Ignacy opowiada o historii gry Robinson Crusoe i zapowiedzianej kampanii Edycji Kolek… https://t.co/N42sN0QWmd
W 27,5 godziny od zapowiedzi kampanii Edycji Kolekcjonerskiej Robinsona Crusoe liczba subskrybentów przekroczyła 10… https://t.co/zKQ4l7Op9y
51 Stan: Moloch i Neuroshima RPG, czyli najmłodsze dziecko i matka uniwersum Neuroshimy ☣ Jaka była Twoja pierwsza… https://t.co/QPI2xIsrpV

Newsletter