Premiery gry Proszę Wsiadać!

To już dzisiaj! Do Waszych ulubionych sklepów z grami planszowymi trafia familijna wykreślanka dla całej rodziny. Oto Proszę Wsiadać!

Co jeszcze warto wiedzieć o Proszę Wsiadać?
Proszę wsiadać: Nowy Jork i Londyn to szybka, familijna gra planszowa, której autorem jest uznany japoński twórca Saashi. Żadne miasto nie obejdzie się bez sprawnej komunikacji miejskiej, zwłaszcza takie metropolie jak Londyn i Nowy Jork. W rozgrywce gracze stają się projektantami sieci autobusowych, a wszystko to dzięki świeżemu spojrzeniu na mechanikę roll and write.

Proszę wsiadać łączy w sobie proste zasady ze strategicznym potencjałem, dzięki czemu w grze odnajdą się zarówno początkujący, jak i ograni planszówkowicze.

W każdej z szesnastu rund gracze będą dokładać na planszę znaczniki Trasy i zabierać ze sobą kolejnych turystów, studentów i zwykłych mieszkańców. Zwycięża ten, komu uda się przewieźć największą liczbę pasażerów, dostarczyć ich na miejsce, a przy okazji zwiedzić najwięcej atrakcji. Nie warto zapomnieć o korzystaniu z zielonych świateł i unikaniu korków! W Proszę wsiadać tworzą się najbardziej szalone trasy, lecz pod żadnym pozorem nie można robić pętli – one eliminują z gry!

Gra Proszę Wsiadać jest dostępna w naszym sklepie online: https://sklep.portalgames.pl/prosze-wsiadac-nowy-jork-i-londyn

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.