Premiera Massive Darkness 2: Hellscape oraz dodatku Heavenfall

To już dziś! W Waszych ulubionych sklepach z planszówkami już jest dostępny kooperacyjny dungeon crawler, czyli Massive Darkness 2 wraz z dodatkiem Heavenfall.

Massive Darkness 2: Hellscape to kooperacyjna gra planszowa, będąca kontynuacją wielkiego hitu z 2017 roku. Twórcą gry jest Alex Olteanu (God of War: The Card Game), a oryginalnym wydawcą — CMON. Bazując na mechanice kultowej serii Zombicide i ją ulepszając, druga część Massive Darkness przeniesie Was w klimaty dark fantasy z motywami D&D.

W tej ogromnej grze, liczącej niemal 70 figurek, będziemy przeszukiwać lochy, zbierać ekwipunek, zdobywać doświadczenie i walczyć z przeraźliwymi monstrami. Tutaj każda z sześciu dostępnych klas postaci posiada własne mechaniki działania, co czyni rozgrywkę asymetryczną i jeszcze bardziej immersyjną. W grudniu 2021 roku kampania Massive Darkness 2: Hellscape osiągnęła na Kickstarterze liczbę niemal 22 tysięcy wspierających.

Z otchłani Piekielnego Planu Istnienia na wyżyny Niebios — tak w skrócie prezentuje się fabuła ogromnego rozszerzenia, czyli Massive Darkness 2: Heavenfall, które dziś ma swoją premierę.

Heavenfall wprowadza do rozgrywki wyczekiwany Tryb Kampanii, który pozwoli rozwinąć Waszych bohaterów bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Rozgrywając Kampanię, za każdym razem przejdziecie przez 8 z 14 dostępnych Misji, sami decydując o własnym losie i dążąc ku jednemu z 3 możliwych zakończeń. Pomiędzy kolejnymi wyprawami nie zapomnijcie wpaść do Miasta, gdzie kupicie legendarne przedmioty, zaopatrzycie się w potężne eliksiry, a nawet zakosztujecie odrobiny hazardu!

Więcej informacji o dzisiejszej premierze znajdziecie dodatkowo w materiale video:

Massive Darkness 2 oraz dodatku Massive Darkness 2: Heavenfall szukajcie w Waszych ulubionych sklepach z planszówkami!

Przejdź do zamówienia w sklepie Portal Games tutaj: https://sklep.portalgames.pl/massive-darkness-2-hellscape

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.