Premiera Hegemony wraz z dwoma dodatkami!

Mamy przyjemność poinformować, że nakład gry planszowej Hegemony wraz z 2 dodatkami trafił do regularnej sprzedaży.

Hegemony to rozbudowana, głęboko interakcyjna gra euro z nietypowym, wciągającym tematem. Gracze w rolach klasy średniej, klasy robotniczej, kapitalistów i państwa rywalizują o dominację nad krajem.

Gra spotkała się z rewelacyjnym przyjęciem na platformie kickstarter (10801 wspierających!), pierwsze reakcje polskiej społeczności graczy także są entuzjastyczne:

Nietypowy temat, ciekawe rozwiązania mechaniczne. Bardzo mi się podoba. – GambitTV

Jedna z najlepszych gier, w które dotychczas dane mi było zagrać w tym roku. – AngryBoardgamer

Mnóstwo jest tu mięsistych akcji – takich, po których czujemy realny wpływ naszych ruchów na sytuację na stole. – Games Fanatic

Gra, w której odnajdą się entuzjaści prawdziwej ekonomii. – Znad planszy

Ciepłe przyjęcie tytułu potwierdza reakcja sklepów. W dniu premiery nakład gry został wyczerpany na poziomie dystrybucyjnym, co oznacza, że partnerzy handlowi Portal Games nie będą mieli możliwości uzupełnić zapasu gry po wyprzedaniu posiadanych pudełek.

Hegemony: Poprowadź swoją klasę do zwycięstwa

Hegemony to niezwykła gra strategiczna, która oddaje w ręce graczy funkcjonowanie całego państwa – jego gospodarki i polityki. Przejmij kontrolę nad jedną z czterech grup: Klasą Robotniczą, Klasą Średnią, Klasą Kapitalistów lub Państwem. Kształtuj krajobraz gospodarczo-polityczny zgodnie ze swoją wizją i poprowadź swoją klasę do zwycięstwa!

Liczba graczy: 2-4, Czas gry: 90-180 minut, Wiek: 14+

Tylko u e-sklepie Portalu!

Zamów Hegemony w naszym sklepie i zgarnij specjalny bonus: zestaw zakładek, dzięki którym uporządkujesz karty w swoim pudełku, oraz dwustronicowy skrót rundy.

Link: https://sklep.portalgames.pl/hegemony

Dodatek: Kryzys i kontrola – Rozszerzenie pełne nowych wyzwań

Rozszerzenie “Kryzys i Kontrola” oferuje nowe wyzwania i dodatkowe tryby gry, które jak nigdy dotąd sprawdzą twoje umiejętności zarządzania! Karty Reakcji na Kryzys i Wydarzenia Alternatywne dodadzą więcej różnorodności do twoich gier, Ukryte Plany unikalne dla Klas zachęcają do nowych strategii polityczno-ekonomicznych, a przygotowane Automy pozwolą ci doświadczyć wszystkich ról w grze, niezależnie od liczby graczy.

Link: https://sklep.portalgames.pl/hegemony-kryzys-i-kontrola

Dodatek: Wydarzenia historyczne – Zanurz się w historii świata!

Przeżyj rewolucję amerykańską i rosyjską, I i II wojnę światową, kryzysy finansowe i reformy gospodarcze! Symuluj ich wpływ na społeczeństwo w rozszerzeniu do gry Hegemony: Poprowadź swoją klasę do zwycięstwa.

Link: https://sklep.portalgames.pl/hegemony-wydarzenia-historyczne

Kolekcja: https://sklep.portalgames.pl/hegemony-zestaw

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.