Premiera gry Suburbia i dodatku Rozszerzenia

Od dzisiaj Suburbia oraz dodatek Rozszerzenia są dostępne w naszym sklepie online i w waszych ulubionych sklepach z planszówkami. Jeżeli jeszcze nie znacie tego tytułu w nowym wydaniu, czas poznać się bliżej!

Suburbia to strategiczna gra planszowa Teda Alspacha (Zamki szalonego Króla Ludwika, Słowołaki, Wilkołak), nowa edycja kultowego tytułu z 2012 roku, w którym gracze na 90 minut stają się urbanistami i budowniczymi miasta. Gra cechuje się prostymi zasadami, dynamiczną rozgrywką i ogromną regrywalnością dzięki wykorzystaniu mechaniki aukcji i doboru heksów.

Previous slide
Next slide

Podczas swoich tur gracze wykonują kolejno 4 akcje: umieszczenie kafelka Budynku albo znacznika Inwestycji, pobranie Dochodu albo zapłacenie podatku, dostosowanie pozycji na planszy Populacji oraz dodanie nowego kafelka do Rynku Nieruchomości. Każda decyzja wpłynie na dochody, mieszkańców i reputację i przyczyni się do stworzenia unikatowego miasta, w którym każda dzielnica ma swoje znaczenie i współgra z dzielnicami sąsiednimi. Wszystko po to, aby pod koniec rozgrywki to właśnie zwycięska Dzielnica była najlepiej rozwinięta i posiadała najliczniejszą populację. Pudełko Suburbii posiada świetną wypraskę, która bez problemu pomieści nie tylko podstawkę, ale i zawartość dodatku Suburbia Rozszerzenia. Więcej opowiadamy o Suburbii w poniższym materiale video:

Suburbia Rozszerzenia to dodatek do Suburbii, w której gracze wcielają się w prawdziwych architektów! W pudełku Rozszerzenia znajduje się aż 5 dodatków – Suburbia SA, Suburbia 5 Gwiazdek, Suburbia Con, Suburbia Życie Nocne i Suburbia Essen. Pierwszy z nich wprowadzi do rozgrywki nowe kafelki Budynków, Celów, innowacyjne kafelki Bonusów i Wyzwań, a także specjalne kafelki Granic. W rozszerzeniu 5 Gwiazdek gracze będą rywalizować na nowym torze – torze Gwiazdek, mierzącym ekskluzywność Dzielnic. Z kolei Suburbia Życia Nocne wprowadza kafelki o niezwykłych efektach związanych z nocnym życiem dzielnicy, a Suburbia Con i Suburbia Essen wnoszą kafelki związane ze światem gier planszowych. Wszystkie dodatki można swobodnie ze sobą łączyć, przez co do rozgrywki zasiądzie nawet 5 graczy.

Pełna kolekcja tutaj: https://sklep.portalgames.pl/kolekcje/suburbia

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.