Premiera gry Oath: Kroniki Władzy i Banicji

Polubiliście się z grą Root? To zdecydowanie powinniście sprawdzić Oath: Kroniki Władzy i Banicji, czyli naszą dzisiejszą premierę, która wkroczyła do wszystkich sklepów z planszówkami!

W grze występuje kilka ról: przedstawicielem imperialnej władzy jest Kanclerz. Musi on rzetelnie wypełniać nadane mu obowiązki, aby utrzymać swoją pozycję. Jednakże liczni Banici tylko czyhają na jego potknięcie, chcąc stać się Uzurpatorami. Kanclerzowi pomagają wierni Obywatele, jednak nawet oni dbają wyłącznie o własne interesy… 

Rozgrywka w Oath trwa maksymalnie 8 rund. W każdej rundzie gracze rozgrywają po jednej turze – poczynając od Kanclerza. Tura każdego gracza składa się z trzech faz: Przebudzenia, Akcji i Odpoczynku, w których naprawdę będziecie mieli co robić! 

Previous slide
Next slide

Oath to połączenie zaawansowanego area contol z grą narracyjną, w której znajdziecie również motyw legacy. W praktyce, to jak zakończymy jedną grę ma wpływ na kolejną. A skoro już mowa o zakończeniach, to wiecie, że istnieją aż 4 drogi zwycięstwa? 

Previous slide
Next slide

Oath z pewnością zaskoczy! Chcesz wiedzieć jeszcze więcej o grze? Sprawdź tu: https://sklep.portalgames.pl/oath-kroniki-wladzy-i-banicji 

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.