Premiera gry Marvel United: X-Men i trzech dodatków już dziś!

Z przyjemnością ogłaszamy, że dziś do Waszych ulubionych sklepów z planszówkami wkracza dynamiczna gra kooperacyjna – Marvel United: X-Men. Podobnie jak w znanej już grze, również w edycji X-Men wcielamy się w rolę ikonicznych Bohaterów Marvela współpracujących, aby powstrzymać mistrzowski plan potężnego Złoczyńcy kontrolowanego przez grę. Niestety, każdy Złoczyńca odsłania swój unikatowy Plan z kartami, które wywołują różne efekty i zagrożenia, stawiając przed graczami wyzwania w danych lokacjach. 

W nowym, samodzielnym tytule skupiamy się na profesorze Charlesie Xavierze i jego tytułowych X-Menach. Gracze mogą stworzyć drużynę, aby zmierzyć się z takimi złoczyńcami jak Juggernaut i Magneto. Jeden z graczy może także przejąć bezpośrednią kontrolę nad złoczyńcą w zupełnie nowym trybie gry. 

Proste zasady, bogata strategia, łatwe przygotowanie rozgrywki, szybki czas gry, zmienna trudność, atrakcyjne ilustracje i niesamowite postacie – wszystko to łączy się w jednym pudełku, aby dostarczyć Wam najbardziej wciągających rozgrywek w uniwersum Marvela! 

A gdyby tego było mało, poza podstawową wersją gry do sprzedaży wkroczą trzy rozszerzenia: Blue Team, Gold Team oraz Deadpool. Pierwsze oraz drugie wprowadza tryb Drużyna przeciwko drużynie. W tym formacie gracze są podzieleni na dwie drużyny po dwóch lub trzech graczy (co oznacza, że jednocześnie może grać aż sześć osób!). Obie próbują zwyciężyć superzłoczyńcę, ale także rywalizują ze sobą o chwałę za jego pokonanie. W rozszerzeniu Blue Team przeciwnikiem jest Mister Sinister, zaś w Gold Team – Sebastian Shaw. Z kolei dodatek Deadpool daje graczom wiele sposobów na wprowadzenie nie-tak-cichego zabójcy na swoje stoły. W zestawie znajdują się trzy wersje Deadpoola. Może być bohaterem. Może być superzłoczyńcą. Może też być wyzwaniem dla bohaterów, którzy właśnie próbują uratować dzień. Wraz z nim w pudełku znajduje się Bob, agent Hydry. 

Bohaterowie, Złoczyńcy i Lokacje z Marvel United: X-Men są kompatybilne z oryginalnym Marvel United i jego zestawami rozszerzającymi. Paleta narzędzi do walki ze Złoczyńcami nigdy jeszcze nie była tak bogata! 

A jeżeli tych informacji Wam nadal za mało, to zobaczcie pełną prezentację video przygotowaną przez Marka:

Video-recenzje gry Marvel United: X-Men

Cytaty z recenzji:

“Tytuł ten mogę gorąco polecić, ponieważ zaprojektowano go z myślą o szerokim gronie odbiorców. Jeżeli zatem jesteś fanem Marvela – spokojnie możesz dać tej grze szansę.”

https://dicelandblog.pl/recenzja-667-marvel-united-x-men/

“Z czystym sercem Marvel United w wersji zwykłej jak i X-Men polecić mogę wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy superbohaterów Marvela darzą szczególną sympatią. Zadowoleni również będą fani malowania figurek, bo jakość ich wykonania zwala z nóg.”

https://planetamarvel.net/marvel-united-x-men-karcianka-planszowka-recenzja/

Previous slide
Next slide

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.