Premiera: Architekci i Wicehrabiowie z olbrzymim wsparciem!

Trzy dodatki do serii Zachodniego Królestwa mają dziś swoją sklepową premierę! Wydawnictwo Portal, polski wydawca gier Garphill Games, wydał właśnie pakiet rozszerzeń do Architektów i Wicehrabiów – dwóch popularnych u nas gier nowozelandzkiego wydawnictwa.

Ponadto do sprzedaży powracają Najeźdźcy ze Scytii – inny tytuł tych samych twórców. Najeźdźcy, których nakład był od dłuższego czasu niedostępny, powrócili za sprawą kilkuset graczy, którzy zadeklarowali zakup gry w ramach Akcji Dodruk przeprowadzonej przez Portal Games kilka miesięcy temu.

 

Architekci: Cuda Architektury – Budowniczy powracają z nowym wyzwaniem

Rozszerzenie Architekci Zachodniego Królestwa: Cuda Architektury opowiada o budowniczych z różnych stron świata, którzy przybyli aby wziąć udział w najnowszym przedsięwzięciu Króla — wzniesieniu pięciu wspaniałych budowli, które upiększą miasto.

Link: https://sklep.portalgames.pl/architekci-zachodniego-krolestwa-cuda-architektury

Wicehrabiowie: Strażnik kluczy – Na dworze króla

W Wicehrabiach Zachodniego Królestwa: Strażnik Kluczy wzrastają napięcia i niepokoje na dworze Króla. Niektórzy próbują spiskować w tajemnicy, zawierając sojusze z urzędnikami o podobnych poglądach. Inni zaś szukają skarbów i tajemnic ukrytych głęboko w murach zamku. Czy do końca pozostaniesz lojalny wobec Króla, czy weźmiesz przyszłość w swoje ręce?

Link: https://sklep.portalgames.pl/wicehrabiowie-zachodniego-krolestwa-straznik-kluczy

Wicehrabiowie: Bramy ze złota – W imię strategii i rywalizacji

W Wicehrabiach Zachodniego Królestwa: Bramy ze Złota ludzie z każdego zakątka świata przybyli, aby zobaczyć splendor tego wspaniałego miasta. Podczas gdy większość z nich to handlarze i robotnicy chcący się tu osiedlić, inni mają niecne zamiary. Czy możemy ufać tym, którzy kiedyś zaatakowali nasze mury? Czy naprawdę pragną pokoju? Król wysłał swoje rozkazy, ale to my zadecydujemy kto pozostanie, a kto będzie musiał odejść.

Link: https://sklep.portalgames.pl/wicehrabiowie-zachodniego-krolestwa-bramy-ze-zlota

Najeźdźcy ze Scytii – Wciel się w scytyjskiego wojownika, zbierz swoją drużynę i poprowadź ją do podboju i grabieży!

Strategiczna gra planszowa Shema Philipsa, autora trylogii Zachodnich Królestw (Paladyni, Architekci, Wicehrabiowie) i trylogii Północy (Najeźdźcy, Explorers, Shipwrights). Gra w wyjątkowy sposób wykorzystuje mechanikę zarządzania robotnikami. Nowe wydanie gry umożliwili gracze dzięki zaangażowaniu kilkuset osób w Akcję Dodruk!


Link: 
https://sklep.portalgames.pl/najezdzcy-ze-scytii

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.