Prawdziwa gratka dla fanów Roota i nie tylko!

Dla fanów wydawnictwa Leder Games przygotowaliśmy świetną promocję. Cała seria Root w niecodziennych cenach!

Oath to zaawansowana, strategiczna gra planszowa, która jest połączeniem area control i motywu kampanii. Wybierz swoją rolę – Kanclerza lub Banity i zrób wszystko, aby zachować lub zdobyć władzę. Podróżuj, handluj, pozyskuj Artefakty, walcz z innymi graczami i przejmuj kontrolę nad kolejnymi rejonami, a to wszystko przy fantastycznych ilustracjach!

Mówią o tym tytule:
“To pozycja niezwykle rozbudowana mechanicznie, z każdą rozgrywką oferująca nowe, unikalne doświadczenia.” – Angry BoardGamer

“Nie mam wątpliwości, że gra ma w sobie coś uwodzicielskiego – jest unikatowa, odważna i bezkompromisowa (…). To unikatowa gra dla unikatowych graczy.” – Games Fanatic

Tę oraz inne planszówki w rewelacyjnych cenach znajdziesz w naszym sklepie.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.