Potrzebujesz wsparcia? Zatrudnij Zaciężnych!

Co to takiego?

Do dowolnej rozgrywki Roota możesz dołączyć 3 Zaciężnych. Dobierasz takich Zaciężnych, których Frakcja nie bierze udziału w rozgrywce. Zaciężni są na twoje usługi ze swoimi zdolnościami… ale w miarę rozgrywki zaczynają narzekać. Gdy niezadowolenie przekroczy punkt krytyczny, zwijają manatki i przeprowadzają się do konkurencji.

Po co mi Zaciężni?

Moduł Zaciężnych ma inny wpływ na grę w zależności od tego, w jakim składzie do niej siadasz. Jego projektanci polecają go przede wszystkim w partiach z mniejszą liczbą graczy: świetnie podkręcają te wszystkie świnstewka, które próbujemy wykręcić w Roocie. Przy większych grupach ich rola sprowadza się do ciekawego urozmaicenia strategii. Dodatkowo w większych grupach niektóre karty najemników odwraca się, by ujawnić specjalne zdolności do zdobycia, a wraz z nimi unikatowe i potężne strategie.

3 Paczki i pudło

Moduł Zaciężnych składa się z trzech paczek. Podstawowa paczka przychodzi z pudełkiem, w którym jest akurat tyle miejsca, by pomieścić zarówno tę paczkę, która w nim jest spakowana, jak i pozostałe dwie dostępne w sprzedaży. Twórcy powiązali paczki z poszczególnymi ”frakcyjnymi” dodatkami: Maruderami, Podziemiami i Plemionami Rzecznymi. W każdej partii może pojawić się 3 Zaciężnych, więc każda paczka ma wszystko co potrzebne w takim trybie grania.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.