Pośród Gwiazd – Wielka premiera na Pyrkonie

Oto wydarzenie, na które czekamy przebierając nogami z niecierpliwości! Na Pyrkonie zaprezentujemy Wam nasze najnowsze dziecko – grę karcianą Pośród Gwiazd. To coś dla miłośników sci-fi, którzy lubią gry proste, klimatyczne i baaardzo towarzyskie. My jesteśmy w niej zakochani, a na Pyrkonie spróbujemy podbić nią i Wasze serca!

posrodgw_3d_lores

Oficjalnie ruszamy w piątek o 20:00 w gamesroomie. Wtedy to zabrzmią fanfary, opadną kurtyny i w otoczeniu miłych niespodzianek zaprezentujemy Wam pachnące świeżością pudełka. Nie przegapcie tego punktu programu!

Przez cały czas trwania imprezy Pośród Gwiazd będzie na Was czekać w Portalowej strefie w hali 7 oraz w gamesroomie. Chętnie wytłumaczymy zasady, a za każdą szkoleniową partyjkę będziemy mieli dla Was upominek. Ponadto wszyscy, którzy skuszą się na zakup gry, otrzymają w prezencie specjalny, premierowy zestaw 7 kart dodatkowych.

promoska pg

Przyjdźcie, wypróbujcie i zobaczcie, czy gra przemawia do Was tak mocno, jak do nas!

Do zobaczenia na Pyrkonie!
Rafał Szyma

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.