Pośród Gwiazd – Wielka premiera na Pyrkonie

Oto wydarzenie, na które czekamy przebierając nogami z niecierpliwości! Na Pyrkonie zaprezentujemy Wam nasze najnowsze dziecko – grę karcianą Pośród Gwiazd. To coś dla miłośników sci-fi, którzy lubią gry proste, klimatyczne i baaardzo towarzyskie. My jesteśmy w niej zakochani, a na Pyrkonie spróbujemy podbić nią i Wasze serca!

posrodgw_3d_lores

Oficjalnie ruszamy w piątek o 20:00 w gamesroomie. Wtedy to zabrzmią fanfary, opadną kurtyny i w otoczeniu miłych niespodzianek zaprezentujemy Wam pachnące świeżością pudełka. Nie przegapcie tego punktu programu!

Przez cały czas trwania imprezy Pośród Gwiazd będzie na Was czekać w Portalowej strefie w hali 7 oraz w gamesroomie. Chętnie wytłumaczymy zasady, a za każdą szkoleniową partyjkę będziemy mieli dla Was upominek. Ponadto wszyscy, którzy skuszą się na zakup gry, otrzymają w prezencie specjalny, premierowy zestaw 7 kart dodatkowych.

promoska pg

Przyjdźcie, wypróbujcie i zobaczcie, czy gra przemawia do Was tak mocno, jak do nas!

Do zobaczenia na Pyrkonie!
Rafał Szyma

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z .o.o. z siedzibą w Knurowie (44-190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj (kliknij): Polityka prywatności.

Nasz Twitter

W najnowszych Planszówkach TV Ignacy opowiada o historii gry Robinson Crusoe i zapowiedzianej kampanii Edycji Kolek… https://t.co/N42sN0QWmd
W 27,5 godziny od zapowiedzi kampanii Edycji Kolekcjonerskiej Robinsona Crusoe liczba subskrybentów przekroczyła 10… https://t.co/zKQ4l7Op9y
51 Stan: Moloch i Neuroshima RPG, czyli najmłodsze dziecko i matka uniwersum Neuroshimy ☣ Jaka była Twoja pierwsza… https://t.co/QPI2xIsrpV

Newsletter