Portal zaprasza na Silesia on Board – finałowe nocne granie!

 

Silesia On Board to serwis zajmujący się grami planszowymi na Śląsku. Od stycznia tego roku organizują wydarzenia poświęcone graniu w gry planszowe. Głównym cyklem jest Silesia By Night, czyli Nocne Granie na Śląsku. Od stycznia tego roku co miesiąc można było pograć w innym śląskim mieście. Portal udostępniał na te wydarzenia gry, wolontariuszy i pracowników 😉 Udało nam się zwiedzić Tychy, pograć w kopalni Guido, poznać fantastyczne stowarzyszenia i grupy planszówkowe.

Wielkimi krokami zbliża się finałowa impreza, na którą serdecznie was zapraszamy! Planowana jest szampańska zabawa, losowanie nagród w postaci gier planszowych i innych gadżetów, konkursy i turnieje. Nocne Granie odbędzie się 9 grudnia w Gliwickim Klubie Studenckim „Spirala”. Planowana godzina rozpoczęcia imprezy to 18:00.

W najbliższym miesiącu odbędzie się także Planszowy Mikołaj – 3 grudnia w Klubie Kraken w Chorzowie, na którą to imprezę również zapraszamy.


Garść faktów w postaci liczb na temat Silesia on Board.

No comments yet.

Leave Your Reply

O nas

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawcą gier planszowych. Wśród naszych najsłynniejszych tytułów znajdują się gry Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z .o.o. z siedzibą w Knurowie (44-190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj (kliknij): Polityka prywatności.

Nasz Twitter

Najnowszy odcinek podcastu 2 Pionki już dostępny - zapraszamy! https://t.co/gQE1TTzQ4g
W czwartek po południu ujawnimy informacje, które powinny zainteresować fanów jednej z naszych gier 😉 https://t.co/knFzByEWGW
Choć do oficjalnej premiery jeszcze trochę czasu, wszystkie zamówienia przedsprzedażowe Cooper Island wyślemy jeszc… https://t.co/2NR5g4aGzt

Newsletter