Portal zaprasza na Silesia on Board – finałowe nocne granie!

 

Silesia On Board to serwis zajmujący się grami planszowymi na Śląsku. Od stycznia tego roku organizują wydarzenia poświęcone graniu w gry planszowe. Głównym cyklem jest Silesia By Night, czyli Nocne Granie na Śląsku. Od stycznia tego roku co miesiąc można było pograć w innym śląskim mieście. Portal udostępniał na te wydarzenia gry, wolontariuszy i pracowników 😉 Udało nam się zwiedzić Tychy, pograć w kopalni Guido, poznać fantastyczne stowarzyszenia i grupy planszówkowe.

Wielkimi krokami zbliża się finałowa impreza, na którą serdecznie was zapraszamy! Planowana jest szampańska zabawa, losowanie nagród w postaci gier planszowych i innych gadżetów, konkursy i turnieje. Nocne Granie odbędzie się 9 grudnia w Gliwickim Klubie Studenckim “Spirala”. Planowana godzina rozpoczęcia imprezy to 18:00.

W najbliższym miesiącu odbędzie się także Planszowy Mikołaj – 3 grudnia w Klubie Kraken w Chorzowie, na którą to imprezę również zapraszamy.


Garść faktów w postaci liczb na temat Silesia on Board.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.