Portal Games rozpoczyna przedsprzedaż Die Macher

Gliwice, 30 marca 2020 r. – Wydawnictwo Portal Games rozpoczyna przedsprzedaż gry strategicznej Die Macher.

Die
Macher to strategiczna gra planszowa oparta na mechanice Area
Control
.
W trakcie rozgrywki gracze wcielają się w liderów czołowych
niemieckich partii politycznych i organizują kampanie wyborcze
mające na celu zwycięstwo w wyborach parlamentarnych. Gracze mają
do dyspozycji różne drogi do zdobywania przewag: mogą dostosować
program swojej partii do opinii publicznej, organizować wiece
partyjne, wpływać na media oraz skutecznie wykorzystywać polityków
z własnego gabinetu cieni. Budżet kampanii wyborczych zasilić mogą
składkami członkowskimi.

Die Macher to tytuł legendarny w branży gier planszowych – gra, która pierwszy raz została wydana w 1986 roku i szybko zyskała status kultowej. Die Macher jest pierwszym tytułem jaki został wprowadzony do bazy serwisu Board Game Geek.

Polskie wydanie gry oparte jest o najnowszą edycję gruntownie zaktualizowaną przez jej autora. Nowa szata graficzna i elementy są wynikiem zakończonej sukcesem kampanii na platformie Kickstarter w minionym roku.

Wydanie Portal Games jest pierwszym wydaniem Die Macher w języku polskim. Premiera gry zapowiedziana jest na maj 2020 r.

Zamawiając Die Macher w przedsprzedaży bezpośrednio w sklepie Portal Games gracze otrzymają dodatkowo 5 specjalnie przygotowanych Planszek Gracza, które pozwalają lepiej zorganizować obszar gry z kartami Programu oraz zawierają opis wszystkich faz gry i działania kart polityków z Gabinetu Cieni, przydatne szczególnie w pierwszych rozgrywkach. Plansze Gracza są przygotowane specjalnie dla polskiej edycji i nie są dostępne w innych wydaniach językowych.

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.