Portal Games polskim wydawcą The Elder Scrolls: Betrayal of the Second Era

Z przyjemnością informujemy, że Portal Games będzie polskim wydawcą gry The Elder Scrolls: Betrayal of the Second Era. To kolejny krok współpracy Portalu z Chip Theory Games, wydawcą wersji oryginalnej gry.


Wcześniej w tym roku zapowiedzieliśmy wydanie polskiej edycji Too Many Bones, flagowego tytułu amerykańskiego wydawnictwa. 


Kampania crowdfundingowa gry The Elder Scrolls: Betrayal of the Second Era rozpoczyna się 28 marca w serwisie gamefound.com


Zapraszamy do wsparcia kampanii na stronie: 
https://gamefound.com/projects/chip-theory-games/the-elder-scrolls

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.