Portal Games na wydarzeniu BookGame w Krakowie!

Już w najbliższy weekend nasza ekipa Portal Games rusza w kierunku Małopolski na olbrzymi konwent dla wszystkich planszowych geeków – BookGame!

Nasz program krakowskiego BookGame już gotowy!

Po pierwsze, na stoisku od piątku do niedzieli spotkacie i przybijecie piątki z Pako, Multim oraz resztą ekipy (do usług!). 

Po drugie, od piątku do niedzieli będziecie mieli okazję przetestować nowości i bestsellery w gamesroomie. W tłumaczeniu zasad pomogą niezawodni Portal Gamersi!

Po trzecie, nie zabraknie turniejów! Na sobotę zaplanowaliśmy turniej eliminacyjny Neuroshimy Hex (zapisy na stoisku B22), a w niedzielę szykujemy się na turniej gry karcianej Mindbug.

Po czwarte, a gdyby tego było mało na BookGame nie zabraknie sobotnich prelekcji Ignacego Trzewiczka. Pierwsza rozpocznie się o godzinie 11 – “Planszowe 101 – nowoczesne gry planszowe dla opornych!”, druga punktualnie o godzinie 16.00 – “Polskie edycje planszowych hitów – jak to się robi!”. Bądźcie z nami!

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.