Polowanie na Jane – nowy scenariusz Marvel Zombies do pobrania

Polowanie na Jane uważamy za rozpoczęte! Nowy scenariusz do Marvel Zombies już jest dostępny. Można śmiało pobierać i grać!

Link do materiału: https://bit.ly/MZ_PolowanieNaJane

Projekt i opracowanie: Rodgiro Sonnesso i Toi Von Glehn

Cóż, minęło trochę czasu, odkąd ostatnio jedliśmy. Thor jest upierdliwy. Teraz po okolicy kręci się Spider Kid, który próbuje nas powstrzymać tylko dlatego, że głównym daniem jest Mary Jane. Potrzebujemy dziś trochę spokoju. Może w końcu uda nam się uzyskać spokój i ciszę, jeśli zjemy dziewczynę Spider Kida, zabijając dwie pieczenie na jednym ogniu.

Trudność: średnia / 4+ Zombie Bohaterowie / 60 minut

Cele:
Pospieszmy się! Nasz głód rośnie! Osiągnijcie te cele w podanej kolejności:
1. Pożreć wszystkich Postronnych. Gra kończy się porażką, jeśli dowolny z Postronnych ucieknie z Mapy.
2. Ucieknij przez Wyjście wszystkimi Zombie Bohaterami. Każdy Zombie Bohater może za darmo uciec przez tę strefę na koniec swojej tury, pod warunkiem, że nie ma na niej Wrogów.

Marvel Zombies: https://sklep.portalgames.pl/marvel-zombies-gra-z-linii-zombicide

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.