Pojedynek Ninja

pojedynek ninja box przezr Gra karcina Pojedynek Ninja przeniesie was do czasów, w których wojownicy ninja siali strach wśród okolicznej ludności. W grze wcielacie się w jednego z dowódców klanu ninja starając się zetrzeć w proch konkurujący klan ninja.

Gra wykorzystuje znany mechanizm papier, kamień, nożyczki. Wsparty ciekawym mechanizmem przenoszenia swoich jednostek. Pojedynek Ninja jest jedną z pierwszych gier z Japonii, którą Portal Games wydaje w tym roku.

buttonek

 

 

 

[horizontal_tab page_id=”2410″ column=”12″][horizontal_tab_content page_id=”2410″ title=”Instrukcja i materiały dodatkowe”]

[/horizontal_tab_content][horizontal_tab_content page_id=”2410″ title=”Galeria”]

[nggallery id=57]

[/horizontal_tab_content][horizontal_tab_content page_id=”2410″ title=”Informacje o produkcie”]

Autor: Katsumasa Tomioka
Liczba graczy: 2 osoby
Czas gry: 20 minut
Strona gry w serwisie Boardgamegeek: Ninja Taisen
Zawartość pudełka:

 • 33 karty
 • 3 unikatowe kości
 • instrukcja,

 

 

Patroni medialni

nowe_otaku_logoLogotyp dziennika Japonia-Onlinelogotyp_nami_krotka_nazwaBlack Logo (large)animatsuri

 

 

 

 

 

 

[/horizontal_tab_content][/horizontal_tab]

Zapisz

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

  Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Twoje imię (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)  Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.