Podwodne Miasta ponownie w sprzedaży!

Dziś mamy dobrą wiadomość dla graczy, którzy zazwyczaj stawiają na cięższe euro i dla wszystkich fanów Vladimira Suchego. Podwodne Miasta powracają do sprzedaży!

“Gwałtownie rosnąca liczba przeludnionych metropolii uzmysłowiła ludzkości, że czas na założenie nowego domu – na dnie morza. Farmy alg dostarczą żywności. Odsalarnie zaopatrzą w wodę. A laboratoria opracują technologie niezbędne przy budowie sieci podwodnych miast.”

Co warto wiedzieć o tym tytule? Podwodne Miasta to strategiczna gra planszowa autorstwa Vladimira Suchego, którego mogliście poznać grając w Messinę 1347 lub Pragę Caput Regni. Gra wykorzystuje mechaniki, które fani eurogier z pewnością mają w małym palcu, tj. budowy silniczka, zarządzania zasobami oraz pracownikami. Ale to, co szczególnie wyróżnia Podwodne Miasta to niesamowity klimat gry, wiele ścieżek do zwycięstwa i naprawdę ciężkie wybory!

Więcej info o grze tu: https://sklep.portalgames.pl/podwodne-miasta

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.