Podsumowanie wydawnicze I kwartału w Portal Games!

Pierwszy kwartał dobiega końca – to dobry czas na podsumowanie! W pierwszych miesiącach roku wydaliśmy następujące tytuły!

Czółko: Drużyny
Niech twoja drużyna odgadnie jako pierwsza! Zbierz znajomych, przyjaciół, rodzinę i zmierzcie się w drużynowych kalamburach! Podpowiadajcie szybko i sprytnie, by przeciwnicy nie odgadli hasła jako pierwsi!

Link: https://sklep.portalgames.pl/czolko-druzyny

Era Innowacji
Samodzielna gra planszowa osadzona w świecie planszowego klasyka, gry Terra Mystica. Wkrocz jedną z 12 unikatowych frakcji na mapę, wznoś budynki, łącz je w miasta, rozwijaj naukę i zdolności swojego ludu w rozbudowanej, strategicznej grze euro, która stawia na rozwój, planowanie i mądrą ekspansję.
Link: 
https://sklep.portalgames.pl/era-innowacji

Iron Maiden Packs
Wszystkie zestawy Iron Maiden Character Pack zawierają łącznie 14 figurek legendarnej maskotki Iron Maiden – Eddiego. Razem z nimi przybywają komponenty potrzebne do użycia ich jako komponentów w różnych grach wydawnictw CMON i Portal Games.

https://sklep.portalgames.pl/iron-maiden-zestaw-1
https://sklep.portalgames.pl/iron-maiden-zestaw-2 
https://sklep.portalgames.pl/iron-maiden-zestaw-3

Spicy

Spicy to pikantna gra karciana. Są w niej proste zasady. Jest potężna porcja blefu. Jest masa śmiechu i rozgrywka na jeden kwadrans… po której zawsze pojawia się magiczne “Gramy jeszcze raz?”. Spicy to karciane danie idealne na spotkanie ze znajomymi!

Link: https://sklep.portalgames.pl/spicy

Mindbug: Ponad Wieczność i Mindbug: Ponad Ewolucję
Przyzywaj fantastyczne stwory i wysyłaj je do boju z przeciwnikiem. Ale bądź ostrożny: przeciwnik może użyć swojego Mingbuga i przejąć kontrolę nad twoim stworem! Mindbug łączy w sobie przystępność i prostotę zasad ze strategiczną głębią rozbudowanej gry karcianej. Przechytrz przeciwnika w tym fascynującym, taktycznym pojedynku!
https://sklep.portalgames.pl/mindbug-ponad-ewolucje
https://sklep.portalgames.pl/mindbug-ponad-wiecznosc

Root: Zaciężni

Zaciężni to nowy moduł gry zaprojektowany dla rozgrywek z dowolną liczbą graczy. W mniejszym składzie najemnicy dodają nowe elementy do mapy, zwiększając napięcie i ilość opcji taktycznych. W większych grupach niektóre karty najemników odwraca się, by ujawnić specjalne zdolności do zdobycia, a wraz z nimi unikatowe i potężne strategie.
https://sklep.portalgames.pl/root-zaciezni-maruderow 
https://sklep.portalgames.pl/root-zaciezni-podziemia
https://sklep.portalgames.pl/root-zaciezni-plemion-rzecznych

Biały Zamek
Biały Zamek to planszowa gra euro z niespotykaną kondensacją rozgrywki. Wysyłaj swoich robotników na dwór Himeji, rozmieszczaj kości do wykonania akcji i zbuduj swoją paletę możliwości tak, by każdy ruch pociągał za sobą łańcuch efektów. Przed tobą raptem 9 tur – zrób wszystko, by wycisnąć z nich zwycięstwo!
Link: 
https://sklep.portalgames.pl/bialy-zamek

Barrage: Połączenie Kolorado
Rozszerzenie zawiera specjalną mapę przedstawiającą poprzecinany kanionami obszar Kolorado. Wraz z nią do gry wkraczają nowe elementy: Osady Produkcyjne i prowadzące do nich Mosty, a także zestaw nowych kafli Kontraktów, Zleceń i Inwestycji.
Link: 
https://sklep.portalgames.pl/barrage-polaczenie-kolorado

No comments yet.

Leave Your Reply

O NAS

Portal Games jest działającym na polskim rynku od 1999 roku wydawca gier planszowych. Wśród nich znajdują się takie gry jak Robinson Crusoe, Osadnicy: Narodziny Imperium oraz Detektyw.

Administratorem danych osobowych jest Portal Games Sp. z . o. o. z siedziba w Knurowie (44- 190) ul. Sienkiewicza 13, nr KRS 0000617095, NIP 6312660554, REGON 363435596, e-mail: portal@portalgames.pl.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz tutaj Polityka prywatności.

Zobacz co u nas na tweeterze!

    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

    Twoje imię (wymagane)

    Twój adres e-mail (wymagane)    Chcę otrzymywać na podany przeze mnie adres e-mail newsletter od Portal Games Sp. z o.o. (informacje handlowe o nowościach, promocjach, produktach lub akcjach specjalnych w sklepie Portal Games) zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Portal Games Sp. z o.o. (KRS 0000617095). Dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera na zasadach opisanych w Polityce prywatności.